Rokio

Jak byste vylepšili Prahu?

Moc nad Prahou ve vašich rukou

Nejlepší odpověď
briketka10

Ta se už vylepšit nijak nedá, poté co se odstranily staré
zaběhlé prodejny a vystavěly nové hypermarkety. :((

Moc nad Prahou bych mít nechtěla ani za nic.

Další odpovědi
xxx3

méně aut do centra, více cyklostezek, moderní architektura (samozřejmě ne ne na Starém městě, Malé straně apod.), zmizení turistických opičáren a přiblblých suvenýrů z nejcenějších míst Prahy, to jen tak, co mě napadlo.

Kepler

Abych nekřivdil. Už po 47 letech začali opravovat Národní muzeum, aby zaplácli ty díry ve fasádě, co zbyly po kulkách našich internacionálních pomocníků z roku 1968. Jinde ještě jsou.

rouzi

Praha je krásná, i mez mého zásahu.
Po moci netoužím.

Dochy

Jeden z bodů které bty Praze pomoct mohli (ale i dalším sídlům): Postihovat volné pohazování odpadků kdekoli po ulici. Nedopalky hyzdí snad úplně všechny ulice (ale nejsou to jen nedopalky)

Eva Studená

Já bych neměnila vůbec nic. Jen se podívej, jak je krásná https://www.ho­telrott.cz/cz/praz­ske-rozhledny-a-rozhledy/