Jak byste vybírali nového prezidenta, podle čeho a kdo je Vaším favoritem?

Nejlepší odpověď
sevos

Miloš Zeman

Doplňuji:
Zkušený politik.

Další odpovědi
venkovan

Vladimír Franz

Franz, protože na barvě pleti nezáleží.
Ale popravdě ani jeden. Ficher má zřejmě vysokou naději, ale ve své podstatě ho lidi hodnotí za několik měsíců jeho předsednictví ve vládě. Kde prakticky nic moc neudělal, tak zdánlivě nic nezkazil. Vypadá jako slušńák, ale něco mi nesedí.
Se Zemanem by byla legrace, navíc to má v hlavě dost srovnané a lecos i udělal a i pokazil. Takže vím co od něj očekávat.
Schwarzenberg – má to v hlavě také dost srovnané, ale přeci jenom obávám se, že mu už schází ten „švih“ mladších.
Dienstbier – nevím, skoro mi vadí na jeho věk nereprezentativní postava. Bobošíková – pro českou populaci moc energická žena. Ale díky médiím a různým kauzám v televizi apod, moc šancí nemá. Ale v mnohém je mi dost blízká – tak nějak v tom nehrbení před EU. Mám pocit, že se z kandidátů nejméně hrbí, nejvíc nakroucenou páteř cítím u Fischera.
Osobně bych ale chtěl prezidentku. Ženský pohled v politice je třeba víc požadovat. Ale některé dámy političky konají tak, že se žen v politice začínám obávat. Ale volby jsou za měsíc, tak zatím klídek.

Děda Louda

Karel Schwarzenberg

Dalším v pořadí by mohl být V. Franz, nebo M. Zeman,nebo…

anonym

Jiří Dienstbier

Sice jsem zaškrtl Dienstbiera, ale to proto, že můj favorit zde není.Můj favorit je Tomio Okamura, protože to je jediný kandidát, který ke svým penězům přišel poctivou cestou a zná všechny potíže, které vláda hází na občany a chce je řešit.

Bedy

Miloš Zeman

Vybírám prezidenta podle jeho zkušeností, vzdělání, názorů a taky podle toho, jeslti něco pořádnýho už udělal a jestli má dobré jméno i za hranicemi.
Mě osobně nejvíc vyhovuje Miloš Zeman a ten hles mu dám velmi rád.
Doplňuji:
lahny: No Tomio Okamura tenkrát byl pod hledáčkem reportérů ČT, kteří ho pěkně zdrbli. Vizte: http://www.ces­katelevize.cz/i­vysilani/1142743803-reporteri-ct/2124528012­40008/obsah/191221-podnikatel-tomio-okamura/

Tomio se nezdá, ale pravda někdy bolí.

john 007

Miloš Zeman

ahold

Miloš Zeman

Doplňuji:
Kdo z těch ostatních ho předčí ve vzdělání, přehledu, vyjadřování, politické zkušenosti i třeba sebeironie.

kefud

Miloš Zeman

huxa

Jan Fischer

Mapel

Jan Fischer

Především mě zajímá morální a odborný profil.

Poklička

Jan Fischer

Ondrej01

Vladimír Franz