Jak byste vybírali nového prezidenta, podle čeho a kdo je Vaším favoritem?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Miloš Zeman

Doplňuji:
Zkušený politik.

Další odpovědi:

Zlatý

Vladimír Franz

Franz, protože na barvě pleti nezáleží.
Ale popravdě ani jeden. Ficher má zřejmě vysokou naději, ale ve své podstatě ho lidi hodnotí za několik měsíců jeho předsednictví ve vládě. Kde prakticky nic moc neudělal, tak zdánlivě nic nezkazil. Vypadá jako slušńák, ale něco mi nesedí.
Se Zemanem by byla legrace, navíc to má v hlavě dost srovnané a lecos i udělal a i pokazil. Takže vím co od něj očekávat.
Schwarzenberg - má to v hlavě také dost srovnané, ale přeci jenom obávám se, že mu už schází ten "švih" mladších.
Dienstbier - nevím, skoro mi vadí na jeho věk nereprezentativní postava. Bobošíková - pro českou populaci moc energická žena. Ale díky médiím a různým kauzám v televizi apod, moc šancí nemá. Ale v mnohém je mi dost blízká - tak nějak v tom nehrbení před EU. Mám pocit, že se z kandidátů nejméně hrbí, nejvíc nakroucenou páteř cítím u Fischera.
Osobně bych ale chtěl prezidentku. Ženský pohled v politice je třeba víc požadovat. Ale některé dámy političky konají tak, že se žen v politice začínám obávat. Ale volby jsou za měsíc, tak zatím klídek.

Zlatý

Karel Schwarzenberg

Dalším v pořadí by mohl být V. Franz, nebo M. Zeman,nebo...

Stříbrný

Jiří Dienstbier

Sice jsem zaškrtl Dienstbiera, ale to proto, že můj favorit zde není.Můj favorit je Tomio Okamura, protože to je jediný kandidát, který ke svým penězům přišel poctivou cestou a zná všechny potíže, které vláda hází na občany a chce je řešit.

Zlatý

Miloš Zeman

Vybírám prezidenta podle jeho zkušeností, vzdělání, názorů a taky podle toho, jeslti něco pořádnýho už udělal a jestli má dobré jméno i za hranicemi.
Mě osobně nejvíc vyhovuje Miloš Zeman a ten hles mu dám velmi rád.
Doplňuji:
lahny: No Tomio Okamura tenkrát byl pod hledáčkem reportérů ČT, kteří ho pěkně zdrbli. Vizte: http://www.ceskatelevize.cz/…

Tomio se nezdá, ale pravda někdy bolí.

Miloš Zeman

Bronzový

Miloš Zeman

Doplňuji:
Kdo z těch ostatních ho předčí ve vzdělání, přehledu, vyjadřování, politické zkušenosti i třeba sebeironie.

Pokročilý

Miloš Zeman

Stříbrný

Jan Fischer

Bronzový

Jan Fischer

Především mě zajímá morální a odborný profil.

Bronzový

Jan Fischer

Pokročilý

Vladimír Franz

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.