Avatar uživatele
anonym

Jak byste vybírali nového prezidenta, podle čeho a kdo je Vaším favoritem?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Bedy před 4133 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
sevos

Miloš Zeman

Doplňuji:
Zkušený politik.

Upravil/a: sevos

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
venkovan

Vladimír Franz

Franz, protože na barvě pleti nezáleží.
Ale popravdě ani jeden. Ficher má zřejmě vysokou naději, ale ve své podstatě ho lidi hodnotí za několik měsíců jeho předsednictví ve vládě. Kde prakticky nic moc neudělal, tak zdánlivě nic nezkazil. Vypadá jako slušńák, ale něco mi nesedí.
Se Zemanem by byla legrace, navíc to má v hlavě dost srovnané a lecos i udělal a i pokazil. Takže vím co od něj očekávat.
Schwarzenberg – má to v hlavě také dost srovnané, ale přeci jenom obávám se, že mu už schází ten „švih“ mladších.
Dienstbier – nevím, skoro mi vadí na jeho věk nereprezentativní postava. Bobošíková – pro českou populaci moc energická žena. Ale díky médiím a různým kauzám v televizi apod, moc šancí nemá. Ale v mnohém je mi dost blízká – tak nějak v tom nehrbení před EU. Mám pocit, že se z kandidátů nejméně hrbí, nejvíc nakroucenou páteř cítím u Fischera.
Osobně bych ale chtěl prezidentku. Ženský pohled v politice je třeba víc požadovat. Ale některé dámy političky konají tak, že se žen v politice začínám obávat. Ale volby jsou za měsíc, tak zatím klídek.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Děda Louda

Karel Schwarzenberg

Dalším v pořadí by mohl být V. Franz, nebo M. Zeman,nebo…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Jiří Dienstbier

Sice jsem zaškrtl Dienstbiera, ale to proto, že můj favorit zde není.Můj favorit je Tomio Okamura, protože to je jediný kandidát, který ke svým penězům přišel poctivou cestou a zná všechny potíže, které vláda hází na občany a chce je řešit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bedy

Miloš Zeman

Vybírám prezidenta podle jeho zkušeností, vzdělání, názorů a taky podle toho, jeslti něco pořádnýho už udělal a jestli má dobré jméno i za hranicemi.
Mě osobně nejvíc vyhovuje Miloš Zeman a ten hles mu dám velmi rád.
Doplňuji:
lahny: No Tomio Okamura tenkrát byl pod hledáčkem reportérů ČT, kteří ho pěkně zdrbli. Vizte: http://www.ces­katelevize.cz/i­vysilani/1142743803-reporteri-ct/2124528012­40008/obsah/191221-podnikatel-tomio-okamura/

Tomio se nezdá, ale pravda někdy bolí.

Upravil/a: Bedy

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
john 007

Miloš Zeman

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ahold

Miloš Zeman

Doplňuji:
Kdo z těch ostatních ho předčí ve vzdělání, přehledu, vyjadřování, politické zkušenosti i třeba sebeironie.

Upravil/a: ahold

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kefud

Miloš Zeman

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
huxa

Jan Fischer

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mapel

Jan Fischer

Především mě zajímá morální a odborný profil.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Poklička

Jan Fischer

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ondrej01

Vladimír Franz

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek