Jak byste vy přemluvily své rodiče?

dobrý den chtěla bych se zeptat jak byste vy přemluvili své rodiče kdyby vám bylo 11 jako mě. hodně a to říkám hodně bych chtěla králíčka a nevěděli byste jak přemluvit mé rodiče vím někde už v otázce tady psaly ty triky ale já je nemůžu najít napadá mě jenom jim říct: jestli budu mít na vysvědčení vyznamenání jestli by mi ho nedovolili. ale to nevím. Já vím je o něj hodně starostí a já sem strávila hodiny čtením jen o králíkovi takže bych řekla že vím o nich skoro vše. prosím pomocte už si nevím rady.
Doplňuji:
Já se jen chci zeptat na otázku a vy mi sem píšete králík k obědu nebo prostě na smetaně vy jste fakt.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Terry, přemýšlej:
Jak tě někdo přesvědčí udělat něco,
co nechceš, nebo s čím nesouhlasíš?
Nijak, že?
A stejné je to s tvými rodiči.

–––––
Otázka se pokládá, na otázku se neptá.
Jsi-li stejně pečlivá ve škole i doma,
nedivím se, že ti rodiče králíčka nedovolí.
(Také nevěřím, že bys mu několikrát denně uklízela.)

Další odpovědi:

Zlatý

No, není to jednoduché. Když králíčka rodiče doma chtít nebudou, asi s tím nic nenaděláš. Tato otázka již byla vícekrát zodpovězena : http://www.odpovedi.cz/… :-)

Bronzový

tady na vsi mají králíky běžně. se i divím, že jim to eště chutná...
Doplňuji:
to mi asi smažou, co?

Bronzový

tak jim slib,že když se o něj nebudeš starat,může skončit takto http://www.google.cz/…
Doplňuji:
a co chceš slyšet jinýho,rodiče asi ví nejlíp,proč ti ho nechtěj povolit,z tvýho pohledu je to možná blbost,ale z jejich je to důležitý,tak se s tim prostě smiř...
...jinak si zadej do vyhledávače a zjistíš.že takovéto otázky se tu řeší dost často...

Stříbrný

No tak jim řekni, že se o něj budeš starat a když nedovolí, asi vědí proč.Když byl syn malý, koupila jsem mu králíčka, bylo tam napsáno, že to je nějaký zakrslý plemeno a prdlajs, byl to nakonec obrovskej ušák, samec, jen c o jsme mu vyčistili (všímej si, že píšu v množným čísle) ten jeho kotec, už tam měl nanovo načůráno. V množným píšu proto, že jsem nakonec synovi zakázala, aby tam sahal, kousnul ho, když mu dával seno a našeho psa taky kousnul, měli jsme malýho hladkosrstýho pinče, ten ušák ho kousnul. Navíc, ať jsme čistili, jak jsme čistili, prostě hrozně smrděl, tam se nedalo v tý místnosti vůbec být, takže já králíčky nee
Doplňuji:
takže nakonec asi tak:http://i.mimibazar.cz/…

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 395
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.