Miroslavst

Jak byste si představovali strávené odpoledne nebo den?

Jak byste si představovali strávené odpoledne nebo den s někým pokud byste se setkali? Samozřejmě mám na mysli muž se ženou-žena s mužem. Je to první setkání.
Kam byste dotyčného-dotyčnou pozvali, jak byste trávili den?

Nejlepší odpověď
anonym

vzala bych ho o dušičkách na hřbitov,měli bysme romantický večer při svíčkách:D

Další odpovědi
hanulka11

Já bych si dala sraz asi v Praze a pěknou procházkou prošmejdit zajímavá místa ,pokoukat, popovídat, dozvědět se něco o tom protějšku a nakonec zajít do dobré restaurace na nějakou mňamku a nikam nespěchat a slíbit si zase brzké setkání -pokud mě ten člověk aspoň trochu něčím oslovil.A pak­.........?To by se vidělo…
Doplňuji:
To mě by se taky líbilo v Paříži -to jde o to jestli by ten dotyčný tam letěl nebo jel, kdyby mě ještě neznal??????

BEAES

Mně by se to líbilo v Paříži…

Mousinek

To je tajemství :o)

modrypezotek

Já na výlet do hor.