JájsemRaibek

Jak byste se zachovali vy, pokud by se to stalo vašemu kamarádovi?

Sleduji film Poprava. Jedná se o to, že tři kamarádi tráví prázdniny v Malajsii. Dva odjedou zpět domů do Ameriky a třetí zůstane. Místí policie u něj najde hašiš (který používali všichni tři) a je odveden do vězení.
Po dvou letech kontaktuje ty dva v Americe právnička s tím, že pokud se vrátí do Malajsie a přiznají svou vinu, nebude popraven jejich kamarád. Pokud se vrátí jen jeden „výměnou za život kamaráda“ si odsedí 6 let, pokud se vrátí oba, každý 3 roky.
Otázka zní: Jak byste se zachovali vy? Nezapomeňte, že po dvou letech od prožitých prázdnin máte každý svůj život, čekáte rodinu, svatbu, máte práci atd.
Doplňuji:
Děkuji za vaše názory a odpovědi. Já též odpovím. Ne nevrátil bych se.

Nejlepší odpověď
briketka10

ten film jsem viděla byl dost dramatický a hrál v něm můj oblíbený herec
Joaquin Phoenix, nakonec ho popravili a já bulela, určitě bych si šla na 3
roky sednout být opravdovým kámošem..oba selhali a nechali ho ve štychu :(

co byl to jen film, ale takový já mám nejradějc :))
Doplňuji:
http://uloz.to/hle­dej?q=Poprava+cz
doufám, že to nějaký mazal nevymaže, když
se gagaga ptá prosím, kde ten film hledat :))

Další odpovědi
zzzlatokopka

No jo no, v Malajsii drogové zákony nejsou pro srandu.

Určitě bych za nikoho trest nevykonala, já bych drogy u sebe neměla a pokud je má někdo jiný, musí za svůj čin nést odpovědnost.

ivzez

Nemám takovéto („co by, kdyby“) otázky ráda.

Teď si myslím, že bych se v takové situaci vrátila,
jiní píší, že to byla chyba kamaráda.

Ale kdyby došlo „na lámání chleba“,
mohla bych dostat strach a nemusela bych to zvládnout.

„Jiní“ by si naopak uvědomili,
že tři roky vězení za život kamaráda stojí …

gecco

Neznám film, neznám ani zápletku a ani děj…
Ale – vrátil bych se a ´klidně´ přijal trest za toho kamaráda…
!!!
Slovo „kamarád“ má pro mne svůj význam…
!!!
Ti ostatní jsou známí, spolužáci, kolegové…

iceT

Upřímně?
Sejde z očí,sejde z mysli,kamarád nekamarád.Měli se vrátit všichni a ne si z výletu dělat holubník.Pozdě si pak říkat,co by kdyby.3 roky v base asi nejsou moc dlouhá doba,ale asijské vězení je snad horší pekla,soudě podle jiného filmu http://www.csfd­.cz/film/15506-temer-bez-sance/
Takže bych se nevrátila.

Kelt

Film jsem neviděl, dovedu si představit. Říká se v nouzi poznáš přítele. Pokud by byl přítel ve vězení, asi bych se nevracel. Pokud by byl někde a bylo by třeba ho osvobodit, třeba nějakou akcí – tak spíše bych šel do toho. Ale nesmíš všechno tak prožívat.

Nerevarin

Všichni kdo ten film neviděli a chtěli se na něj podívat, děkujeme Briketce za krásný spoiler.

anonym

Asi bych přestal hulit tu Afgánskou „čokoládu“.

zzzlatokopka

Tak jo, přemluvili jste mě:-)) Taky si ho stáhnu, ale až příští týden, teď nemám na stahování data:-(((

JájsemRaibek

Nemusíš stahovat, je to online

zzzlatokopka

Na online třeba taky data:-((( Mám vodafone bez jakýchkoli limitů, jen mi zapoměli říct, že je limit na stahování filmů a sledování videa. To se prý do „bez jakýchkoli limitů“ nepočítá:-)))

gagaga

no,briketko !! ;(
tak ted uz se na nej nemusim ani divat :)

  • iv-

kapka

Briketka je spoilerka :( :D

briketka10

jen se klidně podívej je to moc hezkej film
vážně jenže já jsem velká cíťa a bulím skoro
u všeho to bys mě musela znát i u psycha a
krváku, když mi vražděj hrdinu :(

redy

briketko taky sem ten film viděla.
Stojí za zhlédnutí 🙂

gagaga

a kde ho najdu..ten film ? dik

briketka10

na Ulozto.cz
http://uloz.to/hle­dej?q=Poprava+cz

gagaga

uz se divam :)
diky

JájsemRaibek

gago, škoda, že nejdeš kontaktovat, takže musím takto:
http://sleduju­filmy.cz/film/po­prava/6600/

gagaga

dekuji moc..

  • iv-