Jak byste se zachovali? Sousedka mě navrhuje abych s ní vyměnil byt..

Bydlím si zde téměř 30 roků, .. jdu po schodech a sousedka mě zastaví a říká: Nechceš si se mnou vyměnit byt? Kvůli Lucince víš.. Sousedka se mohla dávno přestěhovat za svým varietním umělcem do RD, stále zůstává v jednopokojovém bytě, kdyby žila její matka, byli by tam 4. Co na to říkáte?

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Spíš, zda v tom není nějaký „háček“.

Další odpovědi
terry

nevíme ani jak máš velký byt, ani jaké máš představy o svém bydlení, ani jestli plánuješ v budoucnu změnu v bydlení , ani .....
Takže zvaž, co je dobré pro tebe.

Sůwa

Co na to říkáme my je celkem nepodstatné, hlavně co na to říkáš ty? Jestli bude výměna pro tebe nějak výhodná, tak proč se tomu bránit, ze soucitu to ale určitě nedělej.