nosahosa

Jak byste se zachovali při útoku aktivního střelce?

Představte si situaci, kdy v nákupním domě najednou začne kolem sebe střílet aktivní střelec… Jak byste se zachovali? Pokusili byste se střelce zneškodnit, nebo byste se snažili utéct?

Nejlepší odpověď
Agneta

Já bych ho na místě začarovala…a proklela bych ještě jeho celé příbuzenstvo:DDD

Další odpovědi
JájsemRaibek

Taková otázka tu před chvíli byla, stačí číst.
A jak by se kdo zachoval? Nikdo ti neřekne, protože pokud nejsi v té situaci, nevíš.
Teď můžeš machrovat, ale skutek, utekl.

rouzi

Jistě bych se bála, utíkat už mi moc nejde, asi bych zalehla, a dělala mrtvého brouka.

led

Nik nevie dopredu svoju reakciu. Reaguje podľa situácie.
Niekto sa ani nepohne, niekto zvalí na zem, niekto rozplače, niekto rozosmeje, niekto sa snaží utiecť, niekto kričí a niekto rozmýšľa, ako sa má zachovať. Pár ľudí skúša zavolať neplatné číslo na políciu, niekomu sa to dokonca aj podarí ale jeho hlasu nik nerozumie. Až ten, kto je relatívne v bezpečí, zavolá správne číslo na políciu a informuje ich o situácii. Pokúsiť sa strelca zneškodniť napadne snáď jedného z tisícich, pokiaľ nie je na takúto situáciu školený.
zdroj: Streľba v Devínskej Novej Vsi Bratislava 30. augusta 2010
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=sQ1F1c6Ga­BU

akoby som sa ja zachovala? Neviem. Nemôžem povedať dopredu napriek určitým skúsenostiam z krízových situácií. Záleží od danej situácie a mojom momentálnom stave.

baryyk500

neriskovala bych a snažila se utéct.

anonym

Jsou tady lidí s keltskou krví, kteří by ho vlastním tělem zastavili, jako Vinnetou!

Saiph

Vzal bych nůž, hodil ho po něm a přeťal mu tepnu v krku. Tedy za předpokladu, že bych ten nůž měl u sebe a uměl s ním zacházet.

honza19hk

záleží na okolnostech, vzhledem k tomu, že taky vlastním pistoli bych ho zlikvidoval pokud by to šlo. ne vždy to ale jde tak snadno jak se to říká..

nosahosa

Toho jsem si nevšiml, omlouvám se..