Avatar uživatele
anonym

Jak byste se zachovali,když nejbižší člověk zapomene na vaše narozeniny?

Před třemi dny jsme měla narozeniny, dá se říct, že všici mi přáli, dokonce i cizí lidi, ale jakým způsobem reagovat, když mi nepopřál ten nejbližší člověk? Nechat to bez povšimnutí nebo se připomenout, ale to mně příjde takové dvné.
Mrzí to, ale co mám dělat?
Děkuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? chudst, anonym před 4661 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Otázka zde už byla včetně rad.
Pokud už sem někdo jednorázově zavítáte jako anonym, alespoň se obtěžujte s přečtením základních pravidel.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
tom004

Bude lepší,zeptat se přímo jeho.Bez jakýchkoliv bližších znalostí,by každá odpověď,byla jenom spekulace.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
led

Nereagujem.
Mohol sa pozabudnúť…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Narozeniny neslavím. Není to moje zásluha.
Když někdo popřeje poděkuji, když ne, nic se neděje a žádné závěry z toho nedělám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Vubec bych to nepripomenula , Vsak se nekdy dockate … 🙂 Je to smutne , ale nekdo k tomu treba nebyl vychovavany.
Me se to nestane. Uz 14 dni , nez mam sama narozeniny obesilam me syny – kazdemu sms : Uz za 14 dni .. dalsi den : Uz za 13 dni… … a oni mi pravidelne den pred narozeninami napisi : Mami , nemas ted nekdy narozeniny ? 🙂 -iv-

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
KdoSiOdJinud

osobně své narozeniny ani svátky příliš neřeším, takže bych to bez povšimnutí přešel :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek