Jak byste se zachovali,když nejbižší člověk zapomene na vaše narozeniny?

Před třemi dny jsme měla narozeniny, dá se říct, že všici mi přáli, dokonce i cizí lidi, ale jakým způsobem reagovat, když mi nepopřál ten nejbližší člověk? Nechat to bez povšimnutí nebo se připomenout, ale to mně příjde takové dvné.
Mrzí to, ale co mám dělat?
Děkuji

Nejlepší odpověď
anonym

Otázka zde už byla včetně rad.
Pokud už sem někdo jednorázově zavítáte jako anonym, alespoň se obtěžujte s přečtením základních pravidel.

Další odpovědi
tom004

Bude lepší,zeptat se přímo jeho.Bez jakýchkoliv bližších znalostí,by každá odpověď,byla jenom spekulace.

led

Nereagujem.
Mohol sa pozabudnúť…

mosoj

Narozeniny neslavím. Není to moje zásluha.
Když někdo popřeje poděkuji, když ne, nic se neděje a žádné závěry z toho nedělám.

anonym

Vubec bych to nepripomenula , Vsak se nekdy dockate … 🙂 Je to smutne , ale nekdo k tomu treba nebyl vychovavany.
Me se to nestane. Uz 14 dni , nez mam sama narozeniny obesilam me syny – kazdemu sms : Uz za 14 dni .. dalsi den : Uz za 13 dni… … a oni mi pravidelne den pred narozeninami napisi : Mami , nemas ted nekdy narozeniny ? 🙂 -iv-

KdoSiOdJinud

osobně své narozeniny ani svátky příliš neřeším, takže bych to bez povšimnutí přešel :)