bolak

Jak byste se zachovali…kdybyste omylem přejeli sousedovi – kamarádovi psa?

Přiznali byste se mu?
Narafičili byste mu psa pod jeho auto aby to, když by vyjížděl z garáže, vypadalo že si ho přejel sám?
Zazvonili byste mu na dveře s tím že: „Hele Tondo, právě ti někdo přejel psa“?
Někam byste psa odklidili aby si soused myslel že se někam zatoulal?

Nejlepší odpověď
tom004

Protože bych mu ho určitě nepřejel schválně,tak bych mu řekl jak k tomu došlo.Jaká by byla jeho reakce,by bylo na něm.Zvířeti bych úmyslně neublížil,ale některým lidem.........ale třeba také ne.

Další odpovědi
hanulka11

Nechtěla jsem reagovat,ale nedalo mi to…nemám ráda otázky typu -co byste udělali kdyby...... to nikdo neví jak by se v danné situaci zachoval…takže tak nějak to prosím ber..... ty víš dopředu jak by ses zachoval…?????

Emilly

Já vím jen, že by mi bylo hodně, ale hodně mizerně. A bylo by jedno, jestli by to byl pejsek souseda, nebo kamaráda. Vyčítala bych si to to tak či tak.

bolak

hanulka11: Většinou ano, vím. :) A když nevím, tak alespoň minimálně tuším neboť znám sám sebe. Většinou alespoň vím co bych s největší pravděpodobností nikdy neudělal a z toho pak můžu vycházet. Mně jde spíš o váš názor, nějakej názor má přece každej.