hanulka11

Jak byste se zachovali, kdybyste byli svědkem

tohoto odhalení zlodějů?Pomohli byste prodavačce nebo byste jen přihlíželi?

http://www.stre­am.cz/video/530210-zlodeji-chyceni-pri-cinu-v-praze

Nejlepší odpověď
anonym

pomohla bych prodavačce protože za zboží nese hmotnou zodpovědnost a při kontrole by měla manko které by musela doplácet za lapky ze svého

Další odpovědi
Miroslavst

Samozřejmě, že bych jí pomohl, je to má občanská povinnost.

led

Asi by som ju prihlásila do Talentmánie (alebo ako sa volá tá súťaž), veď takto kradnúť to je talent… Nech sa predvedie verejne pred kamerami…
Ale na takéto „talenty“ treba hneď volať políciu.

vecernice

Tak pro tohle mám hodně pochopení.Ta prodavačka je dost dobrá a měla štěstí a odvahu.Určitě bych jí pomohla.