bolak

Jak byste se zachovali…

Jak byste se zachovali, kdyby vám partner po 20 letech manželství jednoho dne oznámil „hele promiň, ale budeme jenom kamarádi..“?

Nejlepší odpověď
zjentek

no žít s ní jako s kamarádkou, to by bylo terno, výhra, bingo! ,),)

Další odpovědi
Drap

A jak se můžeš v takovém případě zachovat ? Buď na to přistoupit, nebo se odstěhovat. Jiná možnost neni.