Avatar uživatele
anonym

Jak byste s pokladem naložili?

nasli poklad nad kterym se stavi dech.Ale i popripadne velkou hotovost penez – jak by jste s tim nalozili?Diky
Doplňuji:
To byl jen dotaz,nic jsem nenasla!A pokud bych nasla,tak me slusnost neni cizi!Nejsem bohata a neni to muj ucel-jen chci mit klid.A je mi smutno,jak lide kombinuji tady na odpovedich!!!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, annas před 5089 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Ač jsem velice slušný člověk,tak bych si to nechala,ale možná by mě pak žralo ,svědomí,tak bych možná část vrátila,ale nevím,nevím. Nikdy se mi to nestalo.
iwetax,no tak by jste mi je dala,mám ráda staré věci.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
lorja

Jestli bych našla poklad,byla bych ticho jako myška.Po uvedení tlaku do normálu bych si pořádně promyslela co podniknout a komu se se svým nálezem svěřit.Bohužel závist je naším národním sportem a úspěch a štěstí se po zásluze trestá.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Chvátal bych s ním na nejbližší pol. stanici. Kam jinam.
Pokud ILIINES otázku myslela i!! jako soc. průzkum, tak se nedivím,že zesmutněla.
Kdo se moc ptá,moc se dozví.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

Pokud by se jednalo o peníze, dala bych velkou část do dětských domovů, na charitu, nebo třeba i na postavení babyboxu někde v okolí. Jsem totiž typ člověka, který rád pomáhá druhým. Nebo bych třeba přispěla na nějaké opravy v přírodě apod. Za zbytek bych zřejmě nakoupila něco do domu (např. na jeho opravu, nebo i nábytek apod.) a nějaké dárky pro moji rodinu, přátele a zbytek blízkých 🙂 A samozřejmě bych nezapomněla na naše zvířátka 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Miroslavst

A kolik jsi našla, žes musela opustit republiku? Taky chci něco najít, řekni kde hledat. Taky pak klidně půjdu…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iwetax

Pokud bych našla hotovost a nikdo by mě neviděl , tak bych si jí nechala. Poklad bych asi ohlásila , pokud by to třeba byli staré mince, tak nevím co bych s nimi dělela.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

To se ti stalo a proto jsi teď tam kde jsi??? 🙂
Pokud by to bylo komu vrátit, tak vrátit, pokud ne, tak bych doplatila hypotéku a založila new útulek pro pejsky 🙂.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
člověk

UŽ JSI ODPOVĚDĚLA SAMA.........­..........
NALOŽIL.....

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
lorja

ILIINES,já jsem vaši otázku pochopila,ale uznejte,že tak trochu pravdy na té mé odpovědi je.Nevím,jestli bych se při nalezení opravdového pokladu třeba nezbláznila.

před 5089 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Mila lorjo-i me by neco takoveho porazilo,jsem prosty clovek a takovou udalost vubec nevim,jak bych to mela resit.Vim,ze jste mne pochopila,jen jsem dala spatny sled otazek,no a a tak jsem se stala pro nektere,neco jako zlodej na uteku.Ale verte mi,vsechno je uplne jinak.A to jsem se dovedela,ze neumim cesky mluvit,ani premyslet.Smut­ne.Ale dekuji Vam,ze jste se mi ozvala.

před 5089 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek