Kelt

Jak byste reagovali v této beznadějné situaci?

Dobrý večer? doba, jak dlouho bude člověk na tomto světě je každému vymezena, ale kdyby byla možnost zde zůstat pak jako nějaké zvíře, rostlina, či věc, volil by někdo tuto možnost? Nejednalo by se o člověka, zakletého v nějaké zvíře,který by měl IQ člověka, ale spíš o prodloužení pobytu osoby na zemi, s možností sledovat osud svých potomků, ale z minimální možností něco měnit. Tedy žádný pes, který by psal – skládáním fragmentů do písmen. Volil by někdo tuto možnost? A když ano, v co byste se chtěli přeměnit? Doba života daného tvora by byla určena normální délkou daného druhu. Tedy želva více než 100 let a jepice pár hodin. Děkuji za názory a odpovědil.

Odpovědi
mosoj

Ne.
Doplňuji:
Počkám si na reinkarnaci.

NikkiHeat

Tak jak to popisuješ bych to nechtěl. Nicméně věřím, že ve zvířatech jsou duše zemřelých lidí, jen nevím zda jako odměna či trest.

MK44

A ty, strejdo, proč je ta situace beznadějná? No, jakým být zvířetem, to si budu muset rozmyslet. Ale být rostlinou bych nechtěl. Jen si to vem … přijde podzim … opadá ti listí. A když ti neroste listí, zas máš jehličí. A to tě před vánocema podříznou a pak tě ověsí pentlema jako nějakou maškaru.
A pokud bych měl být věcí, tak rozhodně kukačkou v hodinách. Víš, strejdo, abych měl dobrý výhled na ty potomky.
Jo a to zvíře už vím. Chtěl bych být právě tím psem. Mít takový psí život jako má pes našich sousedů. Hele, nažrat dostane, všichni ho hladí, na procházku ho nosí v náručí a ještě po něm sbírají bobky … 😉