Frogman

Jak byste reagovali na otázku „Tak co?“?

Rozčiluje také někoho tato otázka? Lidé v mém okolí se mě takto skoro pokaždé ptají a já pokaždé odpovídám: „Dobrý.“ Fakt už mě to trochu rozčiluje…
Jak byste reagovali vy?

Doplňuji:
Otázka je ve významu „Jak je?, Jak se daří?“
Já jako introvert nemám čas ani náladu někomu na potkání sdělovat, jak se mám. Snažím se co nejméně s těmi lidmi přicházet do kontaktu, ale občas to prostě nejde… :D

Nejlepší odpověď
redy

Jak se daří, nebo jak je, mi nevadí mám se dobře a co ty?
Spíš mi vadí že když se zeptám já- začnou si stěžovat,Stojí to za h.. nebo ani se neptej.Akorát mi zkazej náladu.Za to že se má někdo blbě já nemůžu,a tak se raděj ani neptám.
Každej se nějak máme… 😁

Další odpovědi
briketka10

Tyto otázky mi vůbec nevadí jsem i
ráda, že se mě lidi na to, jak se mám
zeptají, ale vážně nedělám si legraci
horší by bylo, kdyby se o mě nikdo
nezajímal. ( Zkus si to taky sám říct )
Budeš s těmi lidmi líp vycházet není
to tak těžký 😁

anonym

Jojo, taky se mi osvědčilo říkat, že se mám dobře. Protože když odpovíš špatně, zeptají se proč, takhle ti dají pokoj.

Standaa

Tak co jako ve smyslu „Jak se máš?“… Asi pokračuj v „Dobrý“

cochee

Na otázku „Tak co?“ odpovídám s oblibou „Tak nic.“, zvláště, není-li z ostatního kontextu patrné, nač se vlastně tázající ptá. Protože (si myslím, že) mám smysl pro humor, má u mě tázající bezvýznamné plus, opáčí-li na mou odpověď „Tak slez.“, i když už je to tak trochu klišé 🙂

ReHu

Také odpovídám: tak nic 🙂
A víc mi vadí, když se někdo ptá jen tak. Když ho to stejně nezajímá. To ať se raději ani neptá.

Zbynas

„Tak co?“, „Tak nic“.

mosoj

Buď rád , že se tě v dnešní době vůbec někdo všimne.

setapouch

„Co co?“

lexx

když je to známý odpovím ujde to
když je to otrava odpovím hovno

bolak

na to je jednoduché řešení:

  • čáu, tak co?
  • hovno