bolak

Jak byste reagovali, kdybyste zaklimbali ve vlaku, následně se probrali a zjistili…

…že vás nějakej cizí člověk hladí po hlavě?

Mně osobně už se to totiž párkrát stalo.
Doplňuji:
quentos to asi vystih, kdyby ta hlazená osoba byla žena, tak by nejspíš začala ječet a škrábat, mlátit a kopat kolem sebe a pan hladil by byl nazván úchylákem a zavolali by na něj strážníka, ale kdyby chlap byl hlazen cizí ženštinou, myslím že by ani necek.

Znamená to tedy, že my chlapi jsme odvážní a lecos vydržíme?

Nejlepší odpověď
quentos

Pokud by šlo o ženu, klidně bych si to nechal líbit ;{)> pokud ne, tak bych se na něj kouk přinejmenším divně, podezíravě až nepřátelsky.

Další odpovědi
Damiana

A kde by měl tu druhou ruku?
Doplňuji:
ad Venkovan: A škrtil by mě nebo objímal? 🙂

venkovan

Žádný cizí člověk není, všichni jsme tety a strejdové. Alespoň někteří stále vykládají, že počátek byl v Adamovi a Evě.
Naštěstí nejezdím vlakem a když spím nejsem přitažlivý ani pro muže ani pro ženy. Takže asi bych skončil v lepším případě v nemocnici, protože asi bych se ohnal a snažil se zasáhnout bradu či oko.
Zejména kdyby měl ruku v kapse s peněženkou.
Pro Damianu – vy peněženku v kapse nenosíte. Pokud by neměl druhou ruku v kabelce, tak raději to nedomýšlet. Co kdyby ta druhá ruka byla vložena okolo krku.
Doplňuji:
Pro Damianu: obávám se, že nejdřív by se pokusil objímat. a podle reakce potom škrtit.
Pech je v tom, že ty které by si zasloužily trochu přidusit, vlakem nejezdí.

briketka10

mě hladil někde jinde, zatáh závěs a nelžu !
hlásila jsem to na VB na nádraží, protože to byl průvodčí !!
chytli ho a měl utrum :(

Lucijej

To ne, lae jeden pán mě ze spaní objímal. Vždykcy jsem ho odpálkovala, on se omluvil, po chvilce znovu usnul a zas mě objímal.....celkově se to opakovalo asi 8× a vzhledem k tomu, že to bylo v plném letadle, tak jsem si nemohla přesednout.

pizlicka

miluji pohlazeni po hlave,ale asi bych vyskocila ze sedadla vydesene.to ti neverim,muzes to bolaku blize vysvetlit???pro­sííím.

Tom20

Prvně bych se ujistil,že mam všechny věci.Pak bych nejspíš strnul,co to ten člověk vedle mě a mě vůbec dělá…

manon

Mně se to hned nezdálo (dík za dovysvětlení v diskusi :) ). Představa, že jsi až tak nevinně vyhlížející robátko, že kolemjdoucí neodolají a hladí :))) Nešlo to :)
Doplňuji:
Myslela bych si, že jsi úchyl a ošklivě bych se na Tebe zamračila – a pohled by říkal „Ještě na mne sáhneš a budou Tě sbírat po kouskách“ :)

anonym

s tím jsem se nesetkal, asi nejsem vhodný typ. Horší bylo, že místo výstupu v Žilině jsem vystoupil v Nitře.

manon

No jasně, že to znamená, že jste odvážní a po všech stránkách báječní :) Co by to taky mohlo znamenat jiného? :)))

bolak

pizlicka: dějou se i divnější věci, jednou mi někdo na nádraží ukradnul ve spánku boty z nohou,,byl jsem prý první člověk který si do tamějšího bati došel pro novou obuv naboso…

a jednou prej padaly i žáby z nebe…

bolak

briketka10: prosimtě, řekni mi čím to je, že ať napíšu sebepitomější otázku, tak se nakonec ukáže že ty už si to zažila :D

mně se to teda, jak už jsem řek, párkrát stalo taky…párktát, protože já byl v roli toho průvodčího ;) alé né zas až takovej extrém jak ty popisuješ, když jsme třeba jeli z fotbalu z ligy mistrů a byli sme v náladě, tak jsem pro pobavení kamrádů obcházel vagóny a hladil důchodce po hlavě…

takovej nevinnej fetiš…

briketka10

no takovej je život, ale to mě honil i chlap ze Semtína, přepad ten Vietnamec mám já to zážitky co :) a toho Ťamana vyšetřovala normálka kriminálka a myslím, že sem to tu jednou už psala..byl nakonec i soud..