Zlatý

Jak byste reagovali, kdybyste zaklimbali ve vlaku, následně se probrali a zjistili...

...že vás nějakej cizí člověk hladí po hlavě?

Mně osobně už se to totiž párkrát stalo.
Doplňuji:
quentos to asi vystih, kdyby ta hlazená osoba byla žena, tak by nejspíš začala ječet a škrábat, mlátit a kopat kolem sebe a pan hladil by byl nazván úchylákem a zavolali by na něj strážníka, ale kdyby chlap byl hlazen cizí ženštinou, myslím že by ani necek.

Znamená to tedy, že my chlapi jsme odvážní a lecos vydržíme?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Pokud by šlo o ženu, klidně bych si to nechal líbit ;{)> pokud ne, tak bych se na něj kouk přinejmenším divně, podezíravě až nepřátelsky.

Další odpovědi:

Zlatý

A kde by měl tu druhou ruku?
Doplňuji:
ad Venkovan: A škrtil by mě nebo objímal? :-)))

Zlatý

Žádný cizí člověk není, všichni jsme tety a strejdové. Alespoň někteří stále vykládají, že počátek byl v Adamovi a Evě.
Naštěstí nejezdím vlakem a když spím nejsem přitažlivý ani pro muže ani pro ženy. Takže asi bych skončil v lepším případě v nemocnici, protože asi bych se ohnal a snažil se zasáhnout bradu či oko.
Zejména kdyby měl ruku v kapse s peněženkou.
Pro Damianu - vy peněženku v kapse nenosíte. Pokud by neměl druhou ruku v kabelce, tak raději to nedomýšlet. Co kdyby ta druhá ruka byla vložena okolo krku.
Doplňuji:
Pro Damianu: obávám se, že nejdřív by se pokusil objímat. a podle reakce potom škrtit.
Pech je v tom, že ty které by si zasloužily trochu přidusit, vlakem nejezdí.

Zlatý

mě hladil někde jinde, zatáh závěs a nelžu !
hlásila jsem to na VB na nádraží, protože to byl průvodčí !!
chytli ho a měl utrum :(

Zlatý

To ne, lae jeden pán mě ze spaní objímal. Vždykcy jsem ho odpálkovala, on se omluvil, po chvilce znovu usnul a zas mě objímal.....celkově se to opakovalo asi 8x a vzhledem k tomu, že to bylo v plném letadle, tak jsem si nemohla přesednout.

Bronzový

miluji pohlazeni po hlave,ale asi bych vyskocila ze sedadla vydesene.to ti neverim,muzes to bolaku blize vysvetlit???prosííím.

Pokročilý

Prvně bych se ujistil,že mam všechny věci.Pak bych nejspíš strnul,co to ten člověk vedle mě a mě vůbec dělá....

Stříbrný

Mně se to hned nezdálo (dík za dovysvětlení v diskusi :) ). Představa, že jsi až tak nevinně vyhlížející robátko, že kolemjdoucí neodolají a hladí :))) Nešlo to :)
Doplňuji:
Myslela bych si, že jsi úchyl a ošklivě bych se na Tebe zamračila - a pohled by říkal "Ještě na mne sáhneš a budou Tě sbírat po kouskách" :)

s tím jsem se nesetkal, asi nejsem vhodný typ. Horší bylo, že místo výstupu v Žilině jsem vystoupil v Nitře.

Diskuze k otázce

Stříbrný

manon

No jasně, že to znamená, že jste odvážní a po všech stránkách báječní :) Co by to taky mohlo znamenat jiného? :)))

Zlatý

bolak

pizlicka: dějou se i divnější věci, jednou mi někdo na nádraží ukradnul ve spánku boty z nohou,,byl jsem prý první člověk který si do tamějšího bati došel pro novou obuv naboso....

a jednou prej padaly i žáby z nebe...

Zlatý

bolak

briketka10: prosimtě, řekni mi čím to je, že ať napíšu sebepitomější otázku, tak se nakonec ukáže že ty už si to zažila :D

mně se to teda, jak už jsem řek, párkrát stalo taky...párktát, protože já byl v roli toho průvodčího ;) alé né zas až takovej extrém jak ty popisuješ, když jsme třeba jeli z fotbalu z ligy mistrů a byli sme v náladě, tak jsem pro pobavení kamrádů obcházel vagóny a hladil důchodce po hlavě...

takovej nevinnej fetiš...

Zlatý

briketka10

no takovej je život, ale to mě honil i chlap ze Semtína, přepad ten Vietnamec mám já to zážitky co :) a toho Ťamana vyšetřovala normálka kriminálka a myslím, že sem to tu jednou už psala..byl nakonec i soud..

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4389
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1827
Zlatý quentos 1547
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.