Avatar uživatele
anonym

Jak byste prožili svůj poslední den,kdybyste věděli, že zítra už nebude?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? led, panenka, annas, Miroslavst, anonym, kapka před 4980 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Jahoda

Jela bych za přáteli, za zbytkem rodiny, nebo bych udělala párty pro všechny mé přátele a rodinu. Šli bysme na procházku (což by byl hoooodně dlouhý průvod – jsme velmi početná rodina a kdyby šli ještě naši známí…), dali si šampáňo, dobré jídlo, zatancovali bysme si apod. Až by večer všichni odjeli, zakončila bych to dobrým sexem s mým mužem. Potom bych odpočítávala minuty, které zbývají do půlnoci. Až by bylo 23:59 hodin, zavřela bych oči, rychle bych si v hlavě zrekapitulovala celý můj život a v obětí manžela bych skončila…

Musím přiznat, že mě to docela vzalo, protože jsem si to představovala živě. Ale takto bych svůj život zakončila. Hlavně v kruhu nejbližších, které mám moc ráda a dala bych za ně ruku do ohně 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
BEAES

Souhlasím s Mosojem, myslím, že by nikomu moc nebylo do juchání, tohle vědět.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
panenka

Určitě bych ho prožila se svou rodinou ,svými rodiči zkrátka se všemi které mám ráda.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

urcite bych ho nerad prozival sam, a to je vlastne cele … na cem jinem nez na lidech ktere mate radi by v takove situaci asi tak moholo jeste zalezet ? 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Miroslavst

Protože nemám rád loučení, tak bych to asi nijak neřešil, ale kdo ví. Asi bych to pořádně rozjel. stejně bych nestihl udělat vše, co bych chtěl.
Otázkou zůstává, jestli by ten zítřek znamenal konec pro všechny nebo jen můj nebo jen já a pár lidí by zůstalo.
Těžko odpovědět. Psychika dokáže hodně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Jsem přesvědčen, že den před hodinou H by jsme byli všichni tak vystresovaní, že by nás nějaké prožívání ani nenapadlo. Samozřejmě vyjímky potvrzují pravidlo.

Pro „vareg“ na Šumavě pršelo jen se lilo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Vy už niečo viete?
Dajte avízo, kedy to bude, prosím.
Ďakujem

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vecernice

Asi bych to pěkně rozjela.Ale kdo ví…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bumbes

Kdybych se to dozvěděl dnes, tak bych asi seděl v křesle, tupě zíral do zdi a přemýšlel o tom, kde se stala chyba. Možná bych si i udělal inventuru celoživotních vzpomínek a také bych bumbal, a bumbal, a bumbal…

Určitě bych se nechtěl nutit k nějakému veselí s mými blízkými, tuplem bych to nechtěl od nich, a pochybuji že by někomu bylo přirozeně do smíchu a veselí … i když, člověk nikdy neví.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Chtěl bych být obklopen lidma ,které jsem měl rád,včetně těch,kteří nežíjí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BIGFOOT

burak jsi hezká,ale nevěděl jsem ,že jsi čert.BIGFOOT

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek