štamgast

Jak byste přeložili tuhle polskou větu?

Jak on te narty trzema w końcówce!
Google translátor to přeložil takto: Jak je na tom tato tři lyže na konci!
Což je hovadina.
Doplňuji:
Dotaz na odpovídající: Vy umíte polsky nebo jste to jen odhadli?

Nejlepší odpověď
zjentek

jak si ty lyže drží v závěru! ..asi nějakej profik ,)
Doplňuji:
něktuři jestešme guralami dosvjadčonymi

Další odpovědi
anonym

Jak vlastně ty lyže drží…
Doplňuji:
Nebo: jak on nakonec ty lyže drží.

Hamon

Polsky neumím, tak neporadím. Ale přidám svůj text – „ja szukam anna kunda“…

anonym

Nejsem rodilým polákem, ale matka pochází z Polska, jako i má manželka a tak si myslím, že trochu umím. Tvá prvootázka se mi jeví jako nějaký doslov k obrázku. Pokud dáš jinou otázku, vlož i něco bližšího.

zjentek

polština je můj rodný jazyk ,)

zjentek

hamon, tak to aspoň vyskloňuj, ať nejsi za hovado ..jestli hledáš hada, tak šukaš anna kunde nie?

cochee

Ona tam je i chyba, správně je „trzyma“ = drží, „trzema“ není buď nic anebo nějaký tvar číslovky tři

zjentek

barbakan: vlastně je v koňcu, nie f koňcuwce ,)