Blackienaaa

Jak byste přeložili do angličtiny tuto větu?

Děti píšou dopisy se seznamem dárků, které si přejí dostat pod stromeček.

Já mám: Children write letters with list of gifts, which they wish to get under the Christmas tree.

Ale nevím, jestli je to správně. Jak byste to napsali vy? :) Díky za rady.

Nejlepší odpověď
quentos

máte to dobře s jednou drobnou chybičkou – anglofonní mluvčí uvažují stylem – když každé dítě napíše seznam, je více dětí, a tudíž více seznamů. Proto je nutno zmnožit i ten list na „lists“.

Další odpovědi
samicek333

jak píše quentos, jinak správně