somsa21

Jak byste poznali celebritu krom vzhledu?

Kdybyste byli třba na nějaké ulici jak byste poznali celebritu kromě vzhledu?

Odpovědi
Sůwa

Možná podle houfu novinářů a paparazzi 🙂

Anuket

A víš, že já asi nijak? 🙂 Já na tohle nikdy nebyla. Někteří lidi na to mají vyloženě „čuch“, ale potkat takhle na ulici celebritu, tak nevím, o koho jde, i kdyby okolo sebe měla stovky fotografů. 🙂

anonym

nijako. nezaujímajú ma.
a vôbec im nezávidím, že ich niekto „spoznáva“, musí to byť otravné.

iceT

Jednou jsem se dívala na Planetu opic od Tima Burtona a měl tam hrát Cary Hiroyuki Tagawa,ale nevěděla jsem koho.Nakonec jsem ho poznala podle očí,přestože měl na sobě kostým.
A na ulici?Na lici koukám pod nohy,abys si náhodou nenabila ústa,kdybych zakopla o volnou dlaždici.

Lucijej

Já nijak :o) Jednou se mi stalo, že jsem na ulici omylem vrazila do Jirky Macháčka a došlo mi to asi až po deseti minutách.

led

Podľa správania.
Ozajstná celebrita sa totiž vie aj správať.
To nehovorím o tých rýchlokváskoch a pseudocelebritách, to sú len známi ľudia.