Rokio

Jak byste poradili této skupině uživatelů?

Mám na mysli uživatele této stránky, kteří nejsou nejinteligentnější, ale také to nejsou úplní tupci. Mají problémy vytvořit inteligentní otázku a také mají problémy odpověděť na většinu otázek. Tito uživatelé obvykle proto, protože jim toho míc nejde (pro tento web), vymýšlejí absurdní nebo vtipné otázky.

Jak byste jim pomohli, aby měli lepší přísun bodů a byli užitečnější pro web?

Nejlepší odpověď
Kepler

jiná odpověď

Dobrá otázka i dobrá odpověď by měla být uvážená, srozumitelná (někdo nezvládá ani základy češtiny), nebyla by to být sranda za každou cenu a být motivováno touhou po originalitě. To, co tady někteří uveřejní je spíše k pláči. Osobně mě velmi trápí, že se z toho stává web kokotů.

Další odpovědi
led

jiná odpověď

Nevkladať otázku, alebo odpoveď, pre body, ale pre vedomosti.
To, že sem vkladajú miestami až absurdné príspevky, hovorí viac o zištnosti, zhŕňaniu mamonu. Pre web sú užitoční len pre množstvo klikov (záujem majiteľa stránky), ale ich prínos pri získanie vedomostí, pomoc blížnemu je nulová.
PS.
myslím, že ak sa viac budete snažiť premýšľať nad svojimi príspevkami, prestanete si vymýšľať miestami absurdné otázky, dáte si viac práce s príspevkami, budete si viac rozširovať všeobecný rozhľad

marci1

jiná odpověď

Uživatel, ať už má jakékoukoliv inteligenci a vzdělání, se může zeptat. Mám pocit, že se někteří snaží „upoutat“ jen opravdu trapnými otázkami a myslí si, že všem uživatelům „vyrazí“ dech. Je to škoda, protože ti běžní uživatelé mají zájem se něco dozvědět, či popřípadě poradit. Připadá mi, že je to horší a horší a stále více uživatelů z tohoto webu odchází. Přitom kdyby se tázající ptali opravdu na to, s čím si neví rady, co je zajímá a pomůže jim to zlepšit své všeobecné znalosti, které jsou v životě velmi důležité, velmi by jim to pomohlo. Dostávat body, či „trapné“ odpovědi na své „trapné“ otázky, to jim opravdu znalosti a rozhled nezvýší. Jsem optimistka a stále věřím, že si to lidé uvědomí, ale záleží to jen na nich. Držím jim palce. 🙂

Tw!st

více se snažili přemýšlet nad svými činy

mosoj

jiná odpověď

Problém je v tom, že já tě mám v této skupině zařazeného.

Nuk nuk

jiná odpověď

Samozřejmě se můžu splést, ale při troše dobré vůle se dá ze způsobu, jakým je otázka položená, alespoň plus minus odhadnout, jestli je tazatel „méně inteligentní“ a proto se prostě lépe ptát neumí a možná se ptá, ptotože ho to baví, nebo je to dítě, a nebo je to člověk, který si z ostatních dělá legraci a čeká, koho vytočí, a podle toho také odpovídám. Vyloženě „hloupé“ otázky ignoruji. Nemá smysl těm lidem radit, jak se mají a nemají ptát. Ti, kteří se lépe ptát neumí, ti to nepochopí, a ti, kteří to dělají schválně, to pochopit nechtějí.

ivzez

více se snažili přemýšlet nad svými činy

Kepler

Nuk nuk: palce došly, tak aspoň takto: http://jpeg.cz/i­mages/2016/07/­23/6BtyG.png