Maggie.b

Jak byste odpověděly na otázku: How much is this magazine?

Doplňuji:
Celou odpovědí prosím.

Nejlepší odpověď
quentos

This magazine is fourteen pounds. / This magazine is ten dollars. apod.
Doplňuji:
pardon, nevšim jsem si, že otázka je jenom pro ženy. Snad to nevadilo

Další odpovědi
MacChill

otázka znamená něco jako: koli stojí tento časopis. odpovědel bych: (počet)(měna). např. 4 pounds

barnajka

Jestliže otázka zněla: How much IS… to IS se musí objevit i v odpovědi (pokud teda chceš odpovědět celou větou). To znamená: It's (=it is) 4 pounds.

Kdyby otázka zněla:„How much does it cost?“, tvoje odpověď by měla být: „It costs four pounds.“