annas

Jak byste odpověděli na otázku v jednom průzkumu?

Čím jsou ženy více ovlivněny při hodnocení vlastní atraktivity? Názory: a) mužů, b) žen, c) není rozdíl.

Která žena je podle vašeho názoru atraktivní?

Nejlepší odpověď
kropitko

Nikdy mě nezajímalo,zda jsem atraktivní či nikoliv,tím pádem je mi úplně jedno,kdo si to myslí,,,,
Dokonce ani nehodnotím atraktivnost jiných žen.

Ještě jedna věc,,,nemyslím si,že atraktivita se musí hodnotit jen u osoby,kterou vidím,,mohu si klidně myslet o někom,že je atraktivní i bez toho,že ho uvidím,,

Ale asi to bude tak,že ženy v tomto směru dají více na názor ženy,než muže.

pro doplnění…atrak­tivita…přitaž­livost, lákavost, poutavost, zajímavost
Nikde není řečeno,že mě nějaký člověk nemůže zaujmout a přitahovat třeba i jen přes internet…

Další odpovědi
BEAES

můj názor- A

benaja

Prave proto se dela pruzkum,protoze pro kazdeho je atraktivita zeny videna jinak,pro mnohe velmi zalezi na vzhledu,jini davaji prednost vlastnostem,ovsem stara pravda je ta,ze nez zacnu hodnotit vlastnosti,tak mne musi zaujmout vzhledem,jen nekdy si reknu,hezka-ale blba!Takze jednoznacne prvotni je vzhled.

quentos

domnívám se, že B je správně – ony ženy, co se tohoto týče, rády soupeří mezi sebou a častují se navzájem.
Atraktivitu těžko definovat. Pro mě byly vždy atraktivní ženy, z nichž vyzařovala ryzí „ženskost“ – křehkost, něžnost, svůdný pohled, cosi nedefinovatelného v očích. (Na konkrétních aspektech vzhledu tedy záleží pramálo.) Pak jsem potkal jednu, která nesplňovala ani jedno z uvedených, přesto však byla pro mě atraktivní prakticky maximálně; nejspíš výjimka potvrzující pravidlo.

anonym

  1. žen