slipknotak

jak byste napsali úvahu na mnichovskou dohodu ?

kamarad potrebuje poradit..vymysleli byste prosim par vet jako uvahu o mnichovske dohode ? jako co si o tom myslite proc to bylo spatne jestli byste to podepsali byt benesem otd..

Nejlepší odpověď
led

otázka je kamarádovi zodpovedaná:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jaky-mate-nazor-na-mnichovskou-dohodu-nebo-jaka-je-vase-uvaha-podepsali-byste-ji-nebo-ne
strašne by ma ale zaujímalo,
kde ste sa učili o možnostiach prezidenta Beneša pri podpise Mnichovskej zmluvy, keď ČSR nebolo k jednaniu ani pozvané.