Lukyn0

Jak byste naložili s tučnější peněžní výhrou, kdybyste ji přitom nepotřebovali hned použít?

Nejlepší odpověď
cochee

Koupil bych byt a najímal jej.

Další odpovědi
dudu

Nakoupil bych něco orné půdy s dobrou bonitou a tyto pozemky propachtoval prosperujícímu agropodniku.

dubraro

Přesně jako cochee, koupit byt nebo dům.

Kyril Čouda

Tento server není pro sdílení názorů, ale k nalézání odpovědí.

Kryšpín

Daroval bych jej na státní dluh, doufám, že pan Kalousek a Babiš by neměli námitky

anonym

Když bych s penězi nepočítala v průběhu pár nastávajících let, tak bych je jistě investovala do nemovitosti = vznikl by mi pasivní příjem z pronájmu. V opačném případě bych je třeba nabídla někomu na směnku, kdo peníze potřebuje a tím bych je zhodnocovala (zisk z úroků). Jde jenom o to, jestli ty peníze budete třeba za pár let potřebovat ke koupi vlastní nemovitosti, či movitosti a podle toho bych se rozhodovala