TONICK

Jak byste mi prosím vysvětlili případně popsali vytvoření pasivního příjmu pomocí interaktivní komerce? Díky

Doplňuji:
No potřeboval bych to ve zkratce vysvětlil. Konkrétně se jedná o www.amway.cz

Nejlepší odpověď
Syd

Interaktivní komerce by měl bejt způsob přímýho prodeje koncovýmu spotřebiteli bez mezičlánků. Pasivní příjem mi v týhle souvislosti moc smysl nedává, nejspíš se to myslí tak, jako že když podnikáte (bez mezičlánků, tudíž s vysokým ziskem), nemusíte pracovat přímo vy osobně – když máte zaběhlou firmu se zaměstnancema, je pro vás potom už pasivním příjmem. Ta druhá část odpovědi je ale spíš jenom moje dedukce, tady je zdroj první části:
http://www.mul­tilevel-marketing.cz/start-up/co-je-to-mlm-aneb-jak-se-stat-dravcem-spotrebitelskeho-retezce/

Další odpovědi
ReHu

Vytvoření pasivního příjmu pomocí interaktivní komerce není jednoduché vysvětlit pomocí několika vět. Já odpovím, ty budeš mít otázku – několikrát.
Je to na osobní rozhovor. Možná 20 minut, možná 90.
Můžeme to někde probrat.

Ing.internet

Pasivní příjem se dobrá věc, ale tvoř ho nezávisle na nějakou firmu. Ty mlm systémy slibujou velké výdělky, ale neznám nikoho osobně, kdo by na tom zbohatnul. Ze zkušenosti radím, abys to nedělal a šel raději vlastní cestou, než slibnými řeči neúspěšných lidí, kteří se snaží ulovit každou duši, aby z ní měli provizi.

terry

To je na delší diskuzi :). Na pasivním příjmu pracujem 🙂.
Odkud jsi ?