Avatar uživatele
TONICK

Jak byste mi prosím vysvětlili případně popsali vytvoření pasivního příjmu pomocí interaktivní komerce? Díky

Doplňuji:
No potřeboval bych to ve zkratce vysvětlil. Konkrétně se jedná o www.amway.cz

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? terry před 4617 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Syd

Interaktivní komerce by měl bejt způsob přímýho prodeje koncovýmu spotřebiteli bez mezičlánků. Pasivní příjem mi v týhle souvislosti moc smysl nedává, nejspíš se to myslí tak, jako že když podnikáte (bez mezičlánků, tudíž s vysokým ziskem), nemusíte pracovat přímo vy osobně – když máte zaběhlou firmu se zaměstnancema, je pro vás potom už pasivním příjmem. Ta druhá část odpovědi je ale spíš jenom moje dedukce, tady je zdroj první části:
http://www.mul­tilevel-marketing.cz/start-up/co-je-to-mlm-aneb-jak-se-stat-dravcem-spotrebitelskeho-retezce/

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ReHu

Vytvoření pasivního příjmu pomocí interaktivní komerce není jednoduché vysvětlit pomocí několika vět. Já odpovím, ty budeš mít otázku – několikrát.
Je to na osobní rozhovor. Možná 20 minut, možná 90.
Můžeme to někde probrat.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Ing.internet

Pasivní příjem se dobrá věc, ale tvoř ho nezávisle na nějakou firmu. Ty mlm systémy slibujou velké výdělky, ale neznám nikoho osobně, kdo by na tom zbohatnul. Ze zkušenosti radím, abys to nedělal a šel raději vlastní cestou, než slibnými řeči neúspěšných lidí, kteří se snaží ulovit každou duši, aby z ní měli provizi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

To je na delší diskuzi :). Na pasivním příjmu pracujem 🙂.
Odkud jsi ?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek