Ji1rka

Jak byste fyzikálně opravili/vysvětlili to, že kožich hřeje?

Předem Vám děkuji za odpověď

Nejlepší odpověď
Alesh

Nehřeje, izoluje. To teplo vytváří lidské tělo, ten kožich jen zabraňuje odvádění tepla do chladnějšího okolí. Zkus dát do kožichu venku v mrazu kostku ledu, myslíš, že ji ohřeje?

Další odpovědi
zelí

Teplo je forma energie. → Má kožich zdroj energie? Ne → Nemůže hřát.

Zdroj tepla si ty. Kožich je pouze izolace, jak již bylo zmíněno.