leah

jak byste do němčiny přeložili věty: olaf vstává v 6:30. a Olaf jí v 7:00. ? Díky

Nejlepší odpověď
Pájo

Olaf steht um 6:30 Uhr auf.
Olaf isst um 7:00 Uhr.

manon

Tady mne rozesmálo, že zřejmě ta odpověď Páji přišla drobet pozdě :) Když někdo píše úkoly na poslední chvíli, holt se to někdy i nestihne :) Ale třeba ta němčina nebyla první hodinu :)

Wang

Otázka se myslím objevila hned ráno, hned jsem tam dal překlad… takže to asi bylo těsně, ale včas.
;)

bolak

chtěl jsi říct, že Pájo tam dal překlad ne? :)))

manon

jseš špión :), bolaku