Zlatý

Jak byste (dnes) definovali (své) štěstí?

Co je štěstí? Je to muška jenom zlatá ;) ?
Byli jste šťastní?
Jste šťastní?
Co Vám chybí ke štěstí? ...pokud vám k němu něco chybí...
Doplňuji:
Každému, kdo o svém štěstí pochybuje, doporučuji tento odkaz:
http://centrumzmen.cz/…

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pro mě je největší štěstí, že jsem se vyklubala na tento svět. A děkuji za každý den, který můžu prožít, ať je sluneční nebo zamračený. Protože každý den prožijeme jenom jednou.
Doplňuji:
Materiální hodnoty pro mě nejsou štěstím, ale pouhou potřebou. Peníze řadím ve svém žebříčku hodnot na nižní stupeň. Důležitější je pro mě svoboda a láska. I zdraví je výše než-li peníze.

Další odpovědi:

Je to tak, ke štěstí chybí víc peněz, nesnáším ty řeči, -hlavně, že se maj rádi atd... jo, to jo, maj, ale nedá se pak nikam jít, nic si koupit, lidi dřou bídu s nouzí, trápěj se, jsou nervní a pak to taky tak dopadá, začnou nesváry, hádky,výčitky... prostě ke štěstí si myslím že ty prachy patří, no a samozřejmě láska a zdraví

Pokročilý

Také bych citovala pana Marvana - ,,Štěstí, co je štěstí? Muška jenom zlatá!" :-)
Myslím si, že štěstí ani moc definovat nejde, dle mého názoru. Jde jen tehdy, když ho prožíváme. Ano, byla jsem šťastná, když jsem se zbavila jedné nepříjemné choroby :-).
Ke štěstí chybí každému něco jiného, mně v tuto chvíli, aby nebylo venku takové dusno! ;-)

Ráno jsem se probudila a doufám, že se probudím i další den. Je krásně (skoro až moc) a mám vedle sebe lidi, na kterých mi záleží a kterým záleží na mně. Mám několik báječných kamarádek, dvě zlaté vnučky, úžasného syna a skvělou dceru, která za pár týdnů čeká miminko. Mám dobrou snachu a hodného zetě.
Mám dost lidí, kteří mne potřebují a vím, že i já se dočkám od řady lidí pomoci, když ji budu potřebovat sama. Mám pro co a pro koho žít. Mám přítele, kterého velmi miluji a podle jeho chování to vypadá, že miluje i on mne.
Je tohle všechno štěstí? A nebo je štěstím to, že si uvědomuji, jak je důležité milovat lidi a věci kolem sebe? Jak důležité je umět si všímat a radovat se z každodeních drobností a mít i na to člověka, který dokáže prozářit den a podat dlaň, když je mi smutno?
Mám veliké štěstí. Asi jsem ho i měla, protože jinak bych neměla svou rodinu. Co mi chybí ke štěstí? Jen krůček - rozhlédnout se a vidět kolem sebe.

Pro krásnou letní noc je to moc hezká otázka.

Zlatý

Je neuchopitelné, nevypočitatelné a překvapující. Pro každého je pojem štěstí něco jiného.
Jsem zaplaťpánbu zdravá, mám muže který mne miluje, a on má zase to štěstí, že i já cítím k němu totéž, mám práci, která mne baví, můžu si dopřát víceméně to, co chci, přátelé jsou skuteční kamarádi, pes je zlaté sluníčko a moje maminka, to je poklad.
A jestli si vezmu sobotu - tak paráda! Prožíváme krásnou dovolenou. Celý den koupačka a opalovačka, "tuny" pravé italské zmrzliny... Ještě před chvilkou jsme se svíjeli na parketě v rytmu latiny - protančili jsme se třemi společenskými akcemi - tanec je to, co miluji nadevše.
Štěstí jsou chvíle kouzelné a krásné, je ale na každém, jestli se o ně i přičiní. Jinak moc neveřím tomu, že si je ho vědom a umí si ho vážit. Někdo ho má možná na první pohled až moc a ještě žehrá nad jeho nedostatkem. Člověk morálně a citově lakomý ho ale stejně neocení. A poloviční štěstí neexistuje. To je pak už jen neštěstí.

Zlatý

štěstí je krásná věc, jak zpívá Richard Müller žejo, to je a včera mi bylo moc prima na kuželkách a šipkách, přijel spolužák z Trutnova a pozval mě a sestru na tuto akci, pozván byl i další spolužák s vedlejší vesnice, já jsem kuželky nehrála kvůli operované ruce, ale šipky ano, bavili jsme se skvěle, popíjeli, smáli se, vyprávěli si historky ze základky, hezky tam hráli a v tý chvíli jsem se cítila šťastná nic mi nechybělo :))
http://www.youtube.com/…
Doplňuji:
a dnes mě navštívila moje kámoška přinesla mi rybízek na buchtičku, poklábosily jsme si a daly jsme si vinný střik z červeného vínka a do něj jsem dala lžíci nálevu z domácích feferonek, no lidičky zkuste to někdy, kdo máte rádi pálivý má to říz a osvěží vás to :)

Zlatý

Pokud to má být dnes - tak jsem měla štěstí, že ve zdejším Tescu měli KiteKat pro mého kocourka a nemusela jsem jet busem v tom horku do Billy. To mi úplně stačí :-). Velké štěstí se může skládat i z mnoha úplně maličkých.

Zlatý

Nebyla jsem šťastná.
Nyní jsem velmi šťastná.
Co je pro mne štěstí? Moje rodina.
Nechybí mi nic podstatného a drobnosti neřeším. Teď jen doufám, že následujících 9 měsíců (už necelých) zvládneme dobře a naše rodina se bez potíží rozroste. :-)

Štastný je ten kdo má to co je mu drogou ale to má málo lidí většina lidí po tom marně touží a tak jsou nešťastní

Diskuze k otázce

Bronzový

Wang

Opravdu věříte, že se dá štěstí naprogramovat? Jak tady říká Vladimír?
http://centrumzmen.cz/…

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1605
Zlatý mosoj 1494
Zlatý marci1 1277
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 990
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 714
Zlatý quentos 713
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.