jak bylo na houbach?

našli jste něco?

Nejlepší odpověď
dagry

Jojo, letos je úroda. Zrovna dneska jsme měli houbovou omáčku a před hodinou byl gulášek. Nevím co to se mnou na noc udělá, ale neodolala jsem.

Další odpovědi
panenka

Já jsem dnes na houbách nebyla byla jsem s rodinkou v Zoo v Brně a v Bongo Brně jinak na houby jezdíme 60 km a vždycky si košík hub vezeme dom.

kapka

Byla jsem jen kousek u nás u baráku, našla jsem asi půl košíku, smaženice byla mňam.

quentos

počkám – doslova – , až naprší a uschne, to pak rostou nejvíc. Dnes jsem potkal na procházce kupu holubinek , ale rostly u silnice, takže passé ;{(>

rybíz

Také jsem byl na houbách. Nejvíce roste holubinek a masáků. Hodně jsem našel bedel, kozáků, babek, hříbků hnědých, pár klouzků a dost hořčáků.