marcelkacz

Jak byl vysoký nejvyšší strom na Staroměstském náměstí?

Od té doby co se tam staví :D
Doplňuji:
Vy ste fakt blbci díky, já se tu normálně zeptám, protože sem tu informaci chtěla použít na výklad ke staroměstskému náměstí pro cizince a vy se tu akorát zmůžete na nějaký debilní kecy, to to upadá…

Nejlepší odpověď
honza19hk

31m měl ten co kdysi spadnul.Od té doby tam davájí menší stromy. Jaký tam byly předtím to nevím,nikde jsem to nenašel.
A laskavě nikomu nenadávej,ptáč má pravdu, Praha musí mát vždycky něco extra ale většinou z toho je průser.

Další odpovědi
ptáč

Ti blázni cajzlovští s tím stromem málem zabili turistu z Belgie. Na co si tam hrajete, máte vůbec rozum? Letos jen 26 metrů, ale měli byste jistit ukotvením lany.

jáára

turistů je v praze dostatek o jednoho víc či míň…

gecco

Mám dojem, Ptáči, že je to 22 m, z toho 2 m slouží k ukotvení – takže čisté výšky nad dlažbou je to 20 m…
😉
Ale máš recht, taky nechápu, že z těch stromků raději nevznikne toaletní papír…
😉

marcelkacz

jo tak je velký letos :D
ale já se ptala na nejvyšší..