Jak bych se mohla stát herečkou ve 12, vím o způsobu televize čt ale je i jiná možnost??? Děkuji předem…

Nejlepší odpověď
Damiana

Popros rodiče, aby Tě zaregistrovali v nějaké castingové agentuře třeba Cine-Jessy (Praha). Odtud si vybírají filmaři i reklamní agentury nové typy pro svá díla. Natoč vlastní demo snímek a pošli ho na You Tube. Pak pošli odkaz na něj do oddělení programu v nějaké TV, je to rychlejší než posílat CD, které si jenž tak nikdo nepustí. Přihlas se do ZUŠ – dramatický obor, pozeptej se v divadle, zda nepotřebují do nějakého představení mladou dívku. Hlavně nejednej na vlastní pěst, ale vždy v doprovodu alespoň jednoho z rodičů!

Další odpovědi
Drap

I ve dvanácti se můžeš stát, třeba i velkou hereckou hvězdou. Přihlásíš se třeba na konkurz, vybere si tě režisér, který s tebou natočí světově úspěšný film, který získá třeba několik Oskarů a je z tebe rázem hvězda a nejen tady ale i v Hollyvodu

Rocker

Zkus třeba nějaký divadelní kroužek,nebo ochotnické dovadlo.Většina herců začínala v divadle,nikdo nebyl hned hvězdou v celovečerním fil­mu.

briketka10

můžeš být filmovou herečkou už odmala, vzpomeň na film Sněženky a Machři, a jiné, nebo na herce Renče a Vojtka už jako menší byli herci..

anonym

Nepřipadá vám, že že odpovídáme naučenou ironií? S jakousi nevolí, že ten druhý se na něco ptá a my mu odpovídáme nějak sarkasticky? A ještě se obhajuje že to „myslel dobře“?