Lumpy

Jak bych se mohl stát vývojářem her?

Existuje nějaký konkurz nebo něco takého?

Nejlepší odpověď
SinceX

Jestliže umíš programovat v jazyce C++ a Simule, můžeš jít na pohovor do 2KCzech – Mafia, Operation Flashpoint,.., při náboru musíš zvládat minimálně pět programovacích jazyků a trochu ovládat 3DsMax :)

Další odpovědi
Chandler

Bože, co je to za dotazy 😁 … na to musíš mít školu, bez toho to nejde. :)) No a pokud neznáš vývojářské studio 2K Czech,který vytvořioi hru třeba mafii, tak to je pak ostuda :) .. pokud se chceš stát nějakým vývojářem, tak proč nezajdeš na úřad práce ? Tam ti najdou všechno 😉

člověk

vytvoř něco sám doma a pak to konkurzuj firmám,
takto se stalo už několik milionářů