DusanOrlik

Jak bych mohl vylepšit mojí www stránku?

Dobrý den,
poraďte mi prosím co mám dát na mojí stránku:
www.dusanorlik­.webnode.cz Děkuji za váš názor

Nejlepší odpověď
BENYTA

Ahoj Dušane,moc hezké stánky,tak krásně barevné já rozhodně nemám.Jen v otázce na špoinku-anketní,máš hrubku jak Brno.Nebo alespon jak Opavu…

Další odpovědi
anonym

Ahoj,zdravím Opavu.Prima stránky,nechtěli by malinko aktualizovat? Co přidat – těžko říct,máš tam toho docela dost,že?
Co by mě opravdu zajímalo,je důvod,proč sis ty stránky udělal.Ale jestli je to tajný.......!

anonym

Tak jsem se na ne mrkla,obsahle a zajimave.Rekla bych ze toto staci.Pekne.