Michal Kole

Jak bych mohl motivovat svojí dívku, aby se ze solidarity ke mně nechala hospitalizovat v psychiatrické léčebně ?

Nejlepší odpověď
Lucijej

Nejlepší by bylo, kdyby sis nabalil holku, která už tam hospitalizovaná je.

Další odpovědi
david22

Normálně bych ji nakecal, že je i v léčebně bazén. Řekni ji, že ji tam budeš navštěvovat a dávat plavecký výcvik. Na to ti určitě skočí.

Pak mi dej vědět, jak to dopadlo :D

Kraulu zdar !!!

anonym

Když ji přesvědčíš, že i tam jsou počítače a dá se chodit na Odpovědi.cz, tak tam bude dřív než Ty.