martin14

Jak bych měl pozdravit člověka který je známí veřejnnosti ale osobně ho neznám?

Nejlepší odpověď
www

Jedině kdyby to byl známý tvých přátel, blízkých atd. a šli spolu (napoprvé).
Jinak nemáš důvod zdravit cizího člověka.
Něco jiného je ve společenství vesnice, tam se někdy stále ještě zdraví všichni. Ve městech je to zbytečné a navíc si ti všeobecně známí díky tomu mohou připadat ještě důležitější, což jim neprospívá.
Názor

Další odpovědi
Drap

Myslím, že "dobrý den " bude postačující

Lukasy

Normalně dobry den, je to cizi člověk

pizlicka

nezdravim,kdyz nekoho neznam osobne,a hlavne,kdyz dotycny nezna me.