Avatar uživatele
xxxPetrxxx

Jak bych jí to měl říci nebo jestli vůbec ?

Zdravím, je mi 15 let. Mám kamarády s kterými téměř každý den chodím ven a jsou mezi nimi 3 holky z nichž jednu mám rád nejvíce (chtěl bych s ní chodit), ale nechci jí to říct z důvodu, že bychom se pak kvůli tomu přestali bavit . …ještě neměla kluka a nevím, pokud bych se už rozhodl jí to nějak říct bych neměl nějak opatrně nebo něco. Prosím o radu. :)
Doplňuji:
já neřekl, že jí řeknu, že s ní chci chodit, ale třeba, že ji mám rád …a to kino jsem jednou zkoušel ..řekla, že si to rozmyslí a když sem se jí pak zeptal tak řekla, že neví … :/

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? redy, jjj123456789 před 3507 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ptáč

To budeš čekat až ji to řekne kamarád? Buď 1.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
MK44

Myslím, že je lepší s někým „chodit“, než se ho/jí ptát, zda chce se mnou „chodit“. Pokud se jí takhle přímo zeptáš, nemusí takovou otázku čekat nebo nemusí vědět, co si pod tím „chodit“ představuješ, a rovnou odmítne. Lepší je ji pozvat do kina, na zmrzlinu, na procházku nebo někam, kam oba rádi chodíte. Pokud odmítne, zkus to za den nebo za dva, za tři znova. Jestliže nebude mít zájem, to je opakovaně a rychle Tvou nabídku odmítne, asi nejsi její typ. To se stává běžně. Jestli ale bude o Tvých pozváních přemýšlet a bude se rozhodovat, máš šanci, že jednou kývne. Netlač na ni. Ať si nemyslí, že dolejzáš. A až budete spolu nějaký čas reálně „chodit“, tedy trávit hodně času ve dvou, může přijít vhodná chvíle si říct, co k sobě cítíte.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
setapouch

Vubec ji to nerikej, odmitne te, protoze jsi hloupy a liny a nedrzis sliby. Jsi hloupy, protoze nejsi schopny polozit jednoduchou otazku. Jsi liny, protoze jsi nepouzil vyhledavani. A nedrzis sliby, protoze nedodrzujes to, co jsi slibil pri registraci.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
huxa

V patnácti bys mohl vědět, že říct si „teď spolu chodíme“ je naprostá dětinská hloupost.
Doplňuji:
Jestli ji máš rád jako kamarádku, řekni jí to. Jestli ji máš rád jako sexuální objekt (fyzický či psychický, to je fuk), nějak jí to naznač, třeba polibkem či objetím (chichichi).

Upravil/a: huxa

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

Pozvi ji do kina nebo tak něco (těžko poradit lépe pokud vás neznáme). Není to moc originální ale určitě lepší než jen na ni koukat a vzdychat…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Návrh na kino neodmítla, řekla jen, že neví. Zkus se jí zeptat znovu, třeba teď pozvání přijme. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Setapouch – krááásná dedukce…
😁

před 3507 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
fcoop

setapouch – ty se s nikým moc nepářeš,co?
Všiml sis – při své bouřlivé cestě životem – že čeština má čárky a dokonce i háčky?
Nebo je to známka tvého jedinečně originálního přístupu......?
Takže – dřív,než se pustíš do druhého,ukliď si ten bordel,co máš na dvorku.

před 3507 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek