bolak

Jak by vypadali lidé, kdyby měla naše planeta dvě slunce? Vypadali bysme jinak?

Teda, já bych vypadal stejně, to je jasný, ale co vy ostatní?

Odpovědi
manon

Slunečnicím by se zamotaly hlavy…Ty bys byl pořád nejkrásnější vanilkově vonící bytostí na webu :) …Možná nejenom slunečnicím by se to zamotalo :( Ale točit bychom se nepřestali…snad…
Doplňuji:
Jak velké by bylo druhé slunce? V jaké poloze vůči našemu slunci bys ho viděl?

Funna

já určitě…pokud se porádně nevyspím, tak vypadám jak strašidlo! .-)

honza19hk

co se týče lidí tak asni ne, ale rozhodně pokud by bylo ve stejné vzdálenosti jako je Slunce teď tak by jsme se tu usmažili.A dny,roky atd by byly asi jinak.nevím přesně,astrofyzice moc nerozumím.

bolak

manon: asi tak na tři pristy, to druhý ti prozrazovat nebudu..příliš intimní záležitost