klumprt

Jak by vypadal fotbal, kdyby se trochu změnila pravidla? Více v popisu.

  • kdyby byl povolen ofsajd
  • kdyby byla povolena hra rukou
  • kdyby byla brankáři zakázána hra rukou
  • kdyby se hrálo na stejném hřišti, ale v jiném počtu (20 vs. 20, 3 vs. 3)
  • kdyby se místo na trávě hrálo na suchém plážovém písku
  • kdyby se hrálo s medicinbalem

(uvítám další nápady v odpovědích)

Odpovědi
anonym

Rokio, já bych zrušil celý fotbal.

Malina55

To už by nebyl fotbal. Ale jestli si chceš založit nějaký nový sport, nech si to patentovat.

Rokio

A nechtěl bys rovnou zrušit všechny pravidla a udělat z fotbalu hru bez pravidel? Tím chci říct, že nápad je nesmyslný a nerealizovatelný.

klumprt

Nikdo z prvních tří se neobtěžuje odpovědět na otázku. Snad ještě nejsem úplně vylízán, abych dovedl i bez vás pochopit, že by se po změnách už nejednalo o fotbal, jak ho známe. Otázka zní, jak by to potom vypadalo. Nic víc, nic míň. Námět k zamyšlení.

anonym

Nevážený pane klumprd, já jsem vylízán jen díky své milované přítelkyni. Jediný kdo tu je vylízán víc než já, jste vy a nikoli tam kde já, nýbrž ve vaší hlavě. Jak můžete podlé mé odpovědi usoudit, že prý nechápu, že by se po změnách už nejednalo o fotbal, jak ho známe. Ve své odpovědi jsem nezmínil nic o změnách pravidel fotbalu. Přeji hezký den.

Psychotic

Jestli to nebude tím, že čtyři z šesti scénářů jsou úplné stupidity… očekáváš-li vážou odpověď, měl bys alespoň trochu vážně brát otázku.

klumprt

Neočekávám vážnou odpověď. Očekávám odpověď na otázku.

Psychotic

Tedy dobrá. Odpověď zní:
Byl by to bordel. Nemáš zač.