jjj123456789

Jak by USA reagovaly, kdyby byl v Mexiku dosazen proputinovský režim stejným způsobem jako současná ukrajinská vláda?

Nejlepší odpověď
fcoop

Kdyby měla babička .....,tak by to byl dědeček.

Další odpovědi
Alesh

Na to ti tu těžko někdo kompetentně odpoví, zkus se obrátit na ambasádu USA, viz zdroj.

Zdroj: http://czech.pra­gue.usembassy­.gov/cs/contact-us.html

orwell

Já bych to odhadl tak, že by řádili jako pominutí. Stačí si vzpomenout na karibskou krizi v 60. letech min. století, kdy bylo jen krůček k 3. světové.
Doplňuji:
opravuji: řádily (státy)

Emefej

Poslali by tam pár tisíc vojáků na dovolené i s tanky.