Jak by to dopadlo?

Kočka dopadne vždy na všechny čtyři,chleba s máslem
na namazanou stranu.Na kterou stranu dopadne kočka,když bychom jí přivázali na záda namazaný krajíc?

Nejlepší odpověď
annas

Rozsáhlé povídání o tzv. máselném paradoxu najdete na:

Zdroj: http://necyklo­pedie.wikia.com/wi­ki/Mike%C5%A1%C5%­AFv_m%C3%A1sel­n%C3%BD_paradox

Další odpovědi
Jahoda

taky myslím, že by dopadla na všechny čtyři.

vicix8

hodne verim tomu ze kocka dopadne na 4 nohy protože je těžší než chleba s máslem.

COVERENDER

Zalezi na tom jak bude kočka sikovna 🙂 Myslim ze v praxi by stejne dopadla na vsechny 4 😉

HerbiG

myslim si ze na 79 procent by spadla na 4 nohy … ale hlavne to nezkousej :D