Hanz Blažek

Jak by ste přeložili do angličtiny větu: „Jsem sám sebou.”

Nejlepší odpověď
quentos

Je to tak, jak říká Dr. Axl ;{)> " I am myself", případně zkráceně „I'm myself“

Další odpovědi
anonym

Doufám, že vás včas quentos opraví, každý máte chybu, jeden vynechal „am“, druhý zase přesmyčku „myself“. 🙂
Doplňuji:
P.S. Vy mladí pohrdáte zkušenostmi zralých, jenže historie nám opakovaně dává za pravdu;
viz již staletá moudrost „Práce kvapná, málo platná!“

George25

I myself

MacChill

Nejsem si jistý, ale myslím že se " I'm myself " normálně používá

anonym

Ještě mne napadla další osvědčená moudrost: Dvakrát měř, jednou řež! Ale asi by se jich našlo víc, jenže co je to platné, když to ti, co by to nejvíce potřebovali, stejně ignorují.

quentos

njn, co naděláme :{/>