Jak by se vám líbila taková budoucnost?

http://www.you­tube.com/user/Pro­jectDawah#p/a/u/0/­osJuVxru0gc

Nejlepší odpověď
anonym

asi jsem to nepochopila,máte na mysli že by tady bylo víc cizinců,nebo demonstrací?já nejsem proti tomu aby zde žila jakákoliv národnost pokud se přizbůsobí,nebude žít na úkor ostatních,a dělat problémy

Další odpovědi
iq

Moje pbývalá přítelkyně byla ze Sýrie a žila v Kuwaitu.Tak já mám na tohle malinko specifický názor,ale není vše tak jak se tady v Evropě dělá.Ale pobavilo mne,když mi říkala že měli v televizi podobný pořad jako Nikdo není dokonalý a na dotaz kolik ledvin má člověk jedem muslim odpověděl: No to je jasné, muž má tři a žena jednu! 🙂