Jak by se řešil případný osobní bankrot když mám hypotéku a bývalá manželka je tam spoludlužník.mám i jiné pohledávky

Nejlepší odpověď
panenka

Ted jsme ve firmě řešily podobný případ.Manželka byla na úřadu práce manžel dělal měly hypotéku a pohledávky udělala jsem jim analýzu zda mají šanci do bankrotu jít splnily veškeré podminky dodaly veškeré papíry a dalo se to k soudu.Taky měly hypotéku na 1500000 kč pohledávky se jim započítaly do Bankrotu hypotéka jim zůstala s tím že se museli domluvit s Liškou že po dobu co budou v bankrotu se jim splácení hypotéky pozastaví aby mohli splácet částku kterou jim určil soud.Domluvily se takže po dobu 5 let budou splácet částku určenou soudem a po 5 letech budou splácet zase svou hypotéku.Pokud budete ještě něco potřebovat napište mě přes odpovědi a já vám ráda pomůžu vyřešit vaši situaci