bolak

Jak by se postupovalo, kdyby po odehrání všech zápasů základní skupiny ligy mistrů…

…měly všechny týmy stejný počet bodů a stejný skore? Penalty by rozhodovat nemohly, protože ty týmy by byly 4 a navíc by byly ve dvou různejch zemích, takže by rozhodovalo postavení země v žebřícku FIFA?

Nejlepší odpověď
manon

Kdysi rozhodoval v podobném případě tuším los.

kapka

Já myslela, že se právě proto domlouvají výsledky předem, aby k takovým komplikacím nedocházelo. 🙂

bolak

u nás to tak funguje, český fotbal totiž předběhl svou dobu, ale jinak jste měly pravdu, prohledal sem historii ligy mistrů až do jejích počátků a nakonec jsem nalezl to co vy dvě už jste dávno věděly, ale bylo to fakt hodně v minulosti, pač ta fotka byla ještě černobílá > http://img.pic­tureup.cz/18122012­/67a74714db055c63f71f9c8­e43975c2a3fd26809­.jpg

manon

:D
Ženy mají vždycky pravdu…

kapka

Bolaku, pěkný. 😁
A pravdu máme, to si piš!
Dnes se loučím, pa, pa.

anonym

:) me by spis zajimalo, kdyby to nastalo .. kdyby vsichni hrali vsechno remizu ? :)

bolak

jasný, všichni by odehráli všech šest zápasů třeba 1:1 a nebo jakýmkoli jiným výsledkem doma a venku vždy v opačným poměru, třeba 3:1 výhra doma, 1:3 prohra venku, to samý v dalším a dalším zápase.

anonym

. tak neco vymyslete ! na to nejsou oni pripraveny .. to spis nastane ten konec sveta … !

bolak

manon: a dnes? :)

manon

Až budu mít víc času možná se pokusím zjistit, zda se něco změnilo :)

kapka

Dřív los, dnes asi vůl… 🙂

manon

kapka: :)