skorcovaz

Jak by se mohla podle Vás řešit pedofílie, nebo jiná deviace? A jak to odhalit?

Nejlepší odpověď
anonym

Podle závažnosti provinění.Domluva asi nepomůže,tak od kastrace po provaz.

Další odpovědi
lerak14

zatím to řeší papež tak počkáme

dannero

někde na netu sem zahlídnul, že japonci prodávají silikonový panny „plně funkční“,vypadají jak děti.Připadalo mi to zvrhlý ale asi je to lepší řešení než deviace ventilovaná na dětech.

Zdroj: http://www.wor­dpress.tokyoti­mes.org/?p=1667

Michal

Kolik Vám je,že takhle definujete otázku?
Leraku, papež je církevní autorita,nikoli v psychiatrii!