Kubcza

Jak by se měla jmenovat Cestovní agentura?

Odpovědi
setapouch

Originalne a zapamatovatelne.

ivzez

Tak, aby bylo zřejmé, že jde o cestovní agenturu,
nikoliv o cestovní kancelář,
a aby zákazníci/klienti z názvu poznali, co nabízí.

klumprt

CeAge

Kelt

Podle majitelů, zakladatelů nebo podle toho, kde chcete mít destinace.
.

dejavu

Měla by obsahovat název, kterému majitelé rozumí. Pokud si někdo pokřtí svůj podnik Kopros, jako jsem se s tím setkala u jedné realitky, řekla bych, že prozrazuje víc, než by musel. 😁 (Kopros znamená v řečtině výkal.)

Výhodné z důvodů pozice v seznamech a vyhledávačích, aby to začínalo písmenkem A, proto si hodně firem dělá názvy, začínající třeba AAA…

Pokud ta cestovka nabízí něco víc, než jen válení na pláži, např. nějaké dobrodružnější pojetí dovolené pro mladé lidi, hledající dobrodružství, mělo by to z toho názvu být patrné.