kosaaaak

Jak by se daly zlepsit odpovedi.cz?

Jsem tu nový, možná že už toto téma existuje, takže mi to kdyžtak odpusťte. Zajímají mě vaše návrhy na zlepšení poradny. Před chvílí tu někdo v diskuzi psal, že se mu nelíbí hodnocení otázek typu „Jak se dneska máte?“ v rubrice ANKETY A ZABAVA, na kterých se akorát honí body.
To mně přijde jako vcelku rozumná připomínka. Máte nějaké další návrhy na zlepšení? Napište je sem a vy ostatní je palcujte, ať jsou ty dobré nápady vidět. Možná si někdo z adminů všimne a vyjádří se k tomu.

Nejlepší odpověď
anonym

Profilace Odpovědí už probíhá 2 roky a za tu dobu tu došlo k několika změnám.
Na dalších 2 se pracuje, předpoklad je cca po prázdninách.
Nemusíš čekat až si admini všimne, zlatí s nimi komunikují na přímo, protože si zasloužili určitou autoritu.
Nevím co tě opravňuje k odvaze po týdnu měnit dlouhodobý proces a osvědčené schema.
Každá změna sofistikovaného programu také něco stojí.
Horší je to, žel bohu s dodržováním pravidel, jehož se dopouštějí nejčastěji právě nováčci.
Doplňuji:
Pokud jsi, jak tvrdíš v diskuzi tady 1.den, pak sis zároveň sám odpověděl na tvou předchozí otázku kolik bodů se dá denně získat, protože jsi sám zadal 12 otázek a 18 odpovědí z mobilu.
Dnešní technika dokáže divy, že?
P.S. Jen je trochu podivné, že sis od počátku uzamknul profil, že by prevence?

Další odpovědi
led

Veľmi jednoducho. Dodržovaním pravidiel a kodexu.
Diskutovať predsa možno v diskusnych príspevkoch – tá možnosť je pri každej otázke.
Opäť by som zaviedla kategóriu Zábava bez bodov.
Aktuality by som vybrala zo zábavy. Pretože nie všetko sa dá zaradiť do predvolených kategórií (okrem zábavy), tie nezaraditeľné by išli do aktualít.

Doplňuji:
Skúste začať u seba. napríklad vaša otázka:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-je-mozne-ze-ma-nekdo-zde-na-poradne-prumer-180-bodu-za-den
bola zle zaradená. Skúste sa naučiť správne zaraďovať a hlavne vyberať otázky. Otázky by nemali byť diskusné, ale konkrétne.

hanulka11

Jde o to, že ten kdo přijde by měl souhlasit s pravidly a kodexem to je uvedeno -jistě sis to přečetl a pokud má s tím někdo problém je to jeho chyba . Zde není forum aby se tu tohle řešilo, jak napsal Axl připomínky lze adresovat adminum .
Pokud se ti zdá, že to tu není pravé ořechové pro tebe …budeš muset na jiné stránky.
My co jsme tu dýl tak se vždy vyjádříme a zašleme adminům své připomínky. Ještě jsi oni nevychladl a chtěl bys to tu změnit.
Mě se to tedy od tebe vůbec nelíbí.
Když se mi někde nelíbí nechodím tam .

Napsala jsem to tak jak jsem zvyklá odpovídat narovinu a jasně a je to můj názor a nemusí s tím ostatní souhlasit, ani to nečekám.

anonym

Hanulko napsalas to úplně správně a otevřeně.
Já se musím krotit, aby mne náhodou někdo nenařkl ze zaujatosti.
(Je fakt, že použitý tón otázky může působit jako výzva k nějaké vzpouře).

kosaaaak

Vám to chodí s tónem? :D Já tam žádnej tón nedával, bylo to myšleno jako běžný tichý a neagresívní text, bez jakékoli urážlivé intonace. Zase nebuďme vztahovační, netřeba v tom hledat něco co tam není.

kosaaaak

Axle můžeš mi laskavě říct, kde co měním? A kde co měním po týdnu? Nějak nechápu.

Berušinka

Myslel tím tvojí snahu něco tady změnit, nevím, jestli je od tebe vhodné chtít tu něco změnit, když si tu teprve týden.
A tvůj ton se mi nějak nelíbil.

kosaaaak

  1. Já tu jsem ale teprv 1 den :D
  2. A ptal jsem se na názor ostatních, to se tu nesmí?
  3. I kdybych usiloval o nějaké zdejší zlepšení, je to snad špatně? Měl bych se někomu omluvit? Já jen abych věděl.

anonym

Klídek, jsi tu nový, tak se nepruď. Všichni ostatní se nejdříve snařží zorientovat, seznámí se s pravidly a zvyklostmi a tím postupně poznávají jak to vlastně funguje.
Představ si, že přijdeš na palubu lodi, která pluje okolo světa řadu týdnů. Většina se zná a mají nějaké vytvořené vztahy.
A když tam vpadneš, také je nezdvořilé navrhovat radikální změny poměrů, když ani neznáš ty stávající.
Ty ses zeptal, ostatní ti odpověděli.

kosaaaak

Já na lodi moc nejezdím. To se musí?