Psychotic

Jak by se dala sehnat mince – 1 £?

Sháním jednu britskou libru, ve směnárně mi ji asi nedají 🙂
Doplňuji:
Nevím, každý, koho jsem se ptal, říkal, že ve směnárnách mince nedávají. Samozřejmě se mohou mýlit…

Nejlepší odpověď
Pepa25

Úplně obyčejnou http://en.wiki­pedia.org/wiki/O­ne_pound_%28Bri­tish_coin%29 ? Celkem 3 mám u sebe, jak jsem se právě koukl, když tak napište …

Další odpovědi
gecco

Asi nedají – ale prodat by mohli.
Doplňuji:
Jak která směnárna a jak kde.

Funna

ve směnárně ti ji nedají, protože ji tam prostě nemají..ale když jsem si měnila libry, tak jsem měla kliku a pár jich dostala, protože je náhodou nějakému vracejícímu vzali zpět…takže jedině vyzkoušet víc směnáren, třeba budeš mít kliku jako já…a nebo si dej inzerát, protože je zpátky běžně neberou, určitě ji má někdo doma a třeba se jí rád zbaví…

PS: a nebo si pro ni budeš muset zajet do Anglie, tam jich mají víc než dost .-)…

arygnoc

prečo by nedali?

zmenia aj mince.

;-Q

Banán88

… napis mi na email mercedes.es@seznam.cz a poslu ti ji.. v lednu letim z Britanie a budu mit par minci jiste v kapse (jsou potreba na parkovisti na letisti) ;)

Psychotic

Banán88: Leden je pro mě přeci jen trochu pozdě, ale nechám si Vás s v záloze 🙂 Alespoň dávám Vaší odpovědi plus za ochotu 🙂