marci1

Jak by se dala nejlépe řešit otázka afrických uprchlíků ?

http://blisty­.cz/art/77208­.html

Nejlepší odpověď
arygnoc

v británii je pár dní pred voľbami, toto sú iba predvolebné kecy.

ale otázka imigrácie z afriky je fakt vážna – treba ju riešiť radikálne.
ako v usa – na hranici s mexikom je plot, kto ho prekročí nezákonne a je pri tom pristihnutý, je zastrelený.
nemilé, tvrdé, ale riešenie.

;-Q

Další odpovědi
Agneta

„…co dělat s množstvím dětí, žen a mužů, kteří prchají z pekla Sýrie a Libye.“
= citát z toho odkazu

Myslíš ty lodě plné černých chlapů?

Před pár dny bylo médiím nařízeno pořizovat přednostně snímky „dětí a žen“ – neboť tam prakticky žádné nejsou.

Vzpomínáš si ještě, kdo chtěl bojovat proti Gaddáfímu a Assadovi?
Tak teď mají uprchlíky:DDDDDDDDD­DDDDDDDD
Ať si teď řeší:DDDDDDDDD­DDDDDDD

Doplňuji:
„Děti, ženy a muži se skutečně topí po tisících.“
= o kousek dál v tom „mediálně masírovacím textu“ :DDDDDDDDDDDDD

zzzlatokopka

Jedině samopalem, to se jinak řešit nedá. Evropa si své uzemí musí bránit proti nelegálnímu vstupu.

Jak můžou vědět, že s uprchlíky nepřijede i někdo z IS a nespáchá tady nějaký velký atentát???
Doplňuji:
Gecco mám ráda žraloky:-) beru áčko:-)))

ten který je

Měla by se žřídit pravidelná letecká linka z Libye do Prahy a denně letecky dopravovat imigranty do ČR.Jsme bohatý stát a máme desítky tisíc volných pracovních míst.Imigranti se nám také postarají o důchody a naučí nás toleranci a porozumění.
P.S. Nezapomente sbírat víčka pro nemocné Honzíky…

suaeda

Na pobřeží Itálie a dalších středomořských zemí začít přísně hlídkovat tak jako na anglickém pobřeží za II. světové války. V podstatě se jedná o krizový stav způsobený hromadnou emigrací.
Všechny lodě vracet.
Uprchlíky (90% je mužů, dětí a žen je daleko méně) nepřijímat.
Prázdné lodě zneschopnit další plavby.
Hledat a tvrdě trestat překupníky.
Vyspělí svět by se měl začít více zajímat o rozvojové státy.

gecco

A:
Potopit jejich lodě…
Zastřelit ty, kteří vyplavou…
Bez diskuse…
___
To by omezilo imigraci do Evropy…
___________
B:
Přijmout všechny imigranty…
Lépe – poslat pro ně trajekty, lodě, všechny je zachránit…
Všechny je přijmout…
___
To by ´okamžitě´ zrušilo ´náš´ společenský řád…
___________
Varianta A by znamenala, že ve středozemním moři se opět objeví žraloci.
Varianta B by zlikvidovala veškeré společenské vazby, které vnímáme jako ´přirozené´.