Angi-Shy

Jak by se anglicky nazvaly podpisové karty?

Známí lidé mívají něco jako podpisové karty, tedy svou fotku na kterou se podepisují fanouškům, ale nějak nemohu přijít na oficiální název v angličtině.. jsem jsem si domyslela že to může být něco jako autpgraph card nebo signing card, ale nejsem si tim jistá

Odpovědi
anonym

amerčani? – Red card.
Doplňuji:
http://aeronet­.cz/news/vime-kdo-organizoval-rozdavani-cervenych-karet-proti-zemanovi-dukaz-o-bezprecedentnim-vmesovani-se-americkeho-velvyslanectvi-do-vnitrnich-zalezitosti-republiky-americane-organizuji-demonstrace-skrz/

quentos

takovou fotku jsem dostal od své oblíbené zpěvačky z USA a říkali tomu jednoduše (a logicky) „autographed photo“ (proč tomu říkat karta, když je to fotka)?